5+1 Ses sistemi Pht 55

Şu on kontrol kartini söküp önlü arkali resimleye
15497875630491482023613.jpg
1549787731618672170308.jpg
bilir misiniz?

Resimdeki devrede dogrultma devresi gorunmuyor. Burada karta dc gerilim gelmesi lazim.

Muhtemelen ikili kirmizi siyah soket olabilir.

O kabloda kac volt dc var bakar misiniz?

Ikinci konu entegrenin adini yazarsaniz entegrenin besleme bacaklarini tesbit edebilir takip edebiliriz.

Resimdeki devrede dogrultma devresi gorunmuyor. Burada karta dc gerilim gelmesi lazim.

Muhtemelen ikili kirmizi siyah soket olabilir.

O kabloda kac volt dc var bakar misiniz?

Ikinci konu entegrenin adini yazarsaniz entegrenin besleme bacaklarini tesbit edebilir takip edebiliriz.
1549824659079-292023165.jpg
1549824723070-490036749.jpg

Dediginiz kirmizi ve siyah kablodan bisi gelmiyor yani o kablolardan + ve - alip attigim resimde arkali onlu cektm 2 tane led ve zener diyot heralde onlari calistiriyor entegrenin adida AT8PS56P GKCCGS646

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 haftadir yardimci olunmuyor. Yardmlarinizi bekliyorm

Açıkcası tıkandım kaldım. Adını yazdığınız entegreyi internette bulamadım. Resimlerden de devre takibi zor oluyor. Eğer Antalya içinde iseniz anfiyi beraber inceleyebilir kontrollerini yapabiliriz ( bilgim dahilinde )

Veya diğer arkadaşlarında fikri var ise ekleyebilirler.

Su ana kadar yardimci oldugunzu icin sqolun BENCE SU PT İLE BASLAYAN ENTEGREDE SKTNTİ OLABULR SAGLAMLK KONTROLUNE BAKİYM ne olur ne olamaz

Su ana kadar yardimci oldugunzu icin sqolun BENCE SU PT İLE BASLAYAN ENTEGREDE SKTNTİ OLABULR SAGLAMLK KONTROLUNE BAKİYM ne olur ne olamaz

Bence de sorun onda. Yada onu besleyen devrede. Cunku butonlar o cevrede ve kontrolu saglayan islemci olabilir bu pt isimli entegre.

Besleme bacaklarını tesbit edebilseydim orada dc voltaj olcecektik. Dc voltqj var ise sorun entegreye kaliyordu.

Gidis yolum bu sekilde idi fikir verebilir belki. Entegrenin datasheet sayfasina ulaairsaniz paylasin bende bakayim.

Akşam detayli incelicem entegreyi yazicam tekrar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri