45 kw blower şeması

endress+hauser inde oksijen ölçüm transmittetleride iyidir bence düşünmelisiniz

Kendi çalıştığım Atıksu arıtma tesisinde de Endress Hauser kullanıyorum. Biraz pahalıdır ama uzun süre başınızı ağrıtmaz.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşlar bana verebileceğiniz bir bağlantı şeması yokmu yardımcı olun lütfen....

arkadaşlar bana verebileceğiniz bir bağlantı şeması yokmu yardımcı olun lütfen....

Fabrikadaki sistem eklentilere izin vermiyor.Yine de kısaca anlatayım.
Sürücü için tercihen hızlı atan sigorta ile beslemeyi vereceksiniz45kw olduğuna göre motoru üçgen bağlayıp motoru doğrudan sürücü çıkışına bağlayacaksınız.(arada termik kullanmak tavsiye edilmez)
Sensör bilgisini anolog girişine bağlayacksınız.Sİemens cihazı aldığınızda 1cd ve temel.işletim parametrelerini anlatan kitapçık çıkar.Bundan yararlanarak kurulumu hazırlaybilirsiniz.
Kitapçık ve cd ingilizce veya almancadır.Biliyorsanız mesele yok.Bilmiyorsanız benim gibi çok söversin
Kolay gelsin

Bağlantı şeması için yukradaki sorulara cevap vermeniz gerekmektdir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri