45 kw blower şeması

aze34

Üye
arkadaşlar 2 adet 45 kw blower kirli suyu havayla karıştırma amaclı ...bir oksijenmetre sudaki oksijeni ölcmek için ve birde frekans konvektörü...oksijen metre belirli bir seviyeye gelince frekans koncvektörüyle bloweri rolantide calıştıracak şekilde bir sistem yapmak istyiyorum yardımcı olurmusunuz< lütefen

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kullanmayı düşündüğünüz sürücünün modelini belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.Ayrıca oksijen ölçüm cihazınızın özelliklerini de belitrmelisiniz

blower lar tuthill marka olacak oksijen metre henüz alınmadı parcalar alınmadı sadece blower lar mevcut ne çzellikli bi oksijen metre kullanmam gerketiğinide sölerseniz cok sevinirim teşekkür ederim...

Öncelikli olarak kullanacağınız markayı belirlemelisiniz.Fiyat -kalite dengesi yanında satış sonrası destek de önemli.Oksijen ölçmek için kullanacağınız cihaz bir şekilde dışarı sinyal vermeli.(4-20mA veya 0-10v)Neredeyse tüm marka ve modeller bu özellikleri karşılar.Enda -LS-omron -ABB kullandım.Sıkıntı çekmedim.Siemens'te özellikle ortam sıcaklığı kaynaklı sıkıntılar çektim.Takdir sizin.Modeli belirleyin.Gerksinim duyarsanız parametreler konusunda yardımcı olmaya çalışırız

bütün parçaları siemens kullanmayı düşünüyorum ortamın sıcaklığı yüksek deyil sıkıntı olabileceyini sanmıyorum....bütün malzemeler siemens olacak ...teşekkür ederim

ayrıca belirtmek isterim mısrdayım türkiyede olsaydım işim cok kolay olacaktı ...yardımcı olursanız cok sevinirim

mısırda hava sıcak zaten diyeceksiniz ))) kontrol odasında iki adet klima mevcut sıcaklık 22 derecenin üzerine cıkmıyor..))))

bütün parçaları siemens kullanmayı düşünüyorum ortamın sıcaklığı yüksek deyil sıkıntı olabileceyini sanmıyorum....bütün malzemeler siemens olacak ...teşekkür ederim

Allah gurbet elde yardımcın olsun.Umarım siemens'in Mısır'daki satış sonrası hizmetleri Türkiye'dekinden iyidir

endress+hauser inde oksijen ölçüm transmittetleride iyidir bence düşünmelisiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,993
Son üye
sedat2727

Yeni konular

Geri