4 adet Gece Görüşlü Kamera ve Kayıt Sistemi Teklif

merhaba arkadaşlar;

-4 adet ır (gece görüşlü) kamera (36 ve 72 led)
-montaj ayakları
-8 adet bnc
-12 v güç kaynağı
-1 adet dvr kaydedici (250 -320 hdd )
-100 m kablo

evime yapmayı düşünüyorum.

Ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Bu hafta cumartesine kadar malzemeleri almayı düşünüyorum...

Herkese iyi çalışmalar...
merhaba istediğiniz ürünün özelliklerini belirtmişsiniz eğer hala sistemi yaptırmadıysanız yardımcı olmak isteriz.şu an bi kampanyamız var 4 adet profesyonel gece görüş kamerası +1 adet kayıt kartı ve diğer aparatları ile 1,000tl eğer kayıt cihazı istiyorsanız 1,600 tl dir bu fiyatlara montaj dahildir(istanbul içi)eğer sadece ürünleri alamak istiyorsanız fiyatlar değişir tabi (0216)671 03 48 numaradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz...küçük bir ayrıntı belirtmek istiyorum alacağınız kameranın sony chip ve lensinin dışında olmasına lütfen dikkat edin lensi dışında olan ürünler kamera kullanım ömrünü uzatır.iyi günler

asd06 ya kesınlıkle katılmıyorum.balıtech alırsın 2 gun sonra gece görusu bozulur elınde kalır.hem ekonomık hemde kalıtelı bır kamera alayım dıyorsan unıted security markasından şaşmayacaksın.ben butun taktıgım balıtechleri söküp unıted security ıle degıstıyorum ve kımseye de tavsıye etmıyorum

yaklaşık 10 aydır balitech marka kameralı sistem (gece görüşlüler dahil) stabil çalışıyor,henüz bir sorun çıkmadı,lütfen insanları yanılgıya sürüklemeyin..

bu forumda işini profesyonelce yapan ve aynı zamanda profesyonel ürünler kullanan varmı acaba ?

bu forumda işini profesyonelce yapan ve aynı zamanda profesyonel ürünler kullanan varmı acaba ?

Bu forumda Herkes işini yapıyor..

Profesyonel ürün kullanıp kullanmamakta kişilerin kendi kararlarıdır,fakat yanılgıya sürüklemek karalamak,bozmak,demektir..

kameraları 480 tlv ıstersen kalıtelı kameralarla (DCAM) toplam olarak 750 $
kameraları 420 tvl ıstersen kalıtelı kameralarla (DCAM) toplam malıyetı 600 $
ISTERSENIZ GORUSURUZ 05397813363

Bu arada balıtech'ten uzak durun uyarısını bende sıddetle tekrarlıyorum canınız yanar moralınız bozulur paranıza yazık olur.......

arkadasım ne kadar profesyonellık arıyorsun ? Dıyarbakırda petrol boru hattına askerıye için termal kamera kurulumu senın ıcın yeterlı bır profesyonellıkmı ?

diyarbakırda petrol boru hattına kamera takmak izmir ve ankarada bakkal dukkanına kamera takmak kadar basit tir kardeşim . diyarbakırda kamera işini yapan yoksa tabiki sen yapacaksın bununla fazla övunme bence. eğitiminden bahset bence calıstırdıgın eleman sayısından bahset yıllık cirondan bahset profesyonellik budur. morelını bozduysam kusura bakma . pek havalı geldin bana

Merhaba benim kendi firmam var ürünlerim 2 yıl servis ve ürün garantilidir. Çağrı Güvenlik,Kablolu Güvenlik Sistemleri , Kablosuz Güvenlik Sistemleri,Yangın İhbar Sistemleri, Kablosuz Mobese Sistemi, Kapalı Devere Kamera Sistemleri adresimden ürünlerin fiyatlarına ve refarans larıma baka bilirsin.
kamera ve kayıttcihazları sürekli kullandığım ürünlerdir. Kayıt cihazı piyasada bulunana bir çok kayıt cihazından üsütün özelliklere sahiptir.

Renkli 1/3" 420TVL Sony CCD 3.6mm Gece Görüş Kamerası (36 ır led) 4 X 137.70TL
4+1 kanal H.264 Realtime Dvr VGA UK 3G Iphone CMS 1 X 581.40TL
100 metre kablo 1 X 130.00TL
12 Volt 5 Amper SMPS Adaptör 1 X 45.00TL
8 BNC + 4 Power Jak 1 X 15.00TL
İşçilik 1 X 150.00TL

Çağrı Elektrik Elektronik ve Güvenlik
Adres : Fatih mah. Londra Asvaltı Üzeri No:24/B - Büyükçekmece
Tel : 212 882 51 97 - 0555 769 07 03
Web : Çağrı Güvenlik,Kablolu Güvenlik Sistemleri , Kablosuz Güvenlik Sistemleri,Yangın İhbar Sistemleri, Kablosuz Mobese Sistemi, Kapalı Devere Kamera Sistemleri
E-Mail : [email protected]

detaylı bilgi için bizi araya bilirsiniz.

selamlar malzemeleriniz hakkında ve f,yatlarda yardımcı olabilirim iletişim adresim sitemizde mevcut saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri