220-110 Volt Çevirici

bu adaptör ile 60watt 2 tane ampul çalıştırılabilirmi

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Benzer cihazlara baktım sayfalardan 12v 2-3w tan az akımla çalışır bilgisi edindim.

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için son olarak trafoyu değiştirmek istersem ne diyeceğim kaç volt kaç amper gibi 3 ayaklı olanda değişecekmiş galiba onun değerleri nedir

12v 250mA trafo 3w güç verir, 7805 şimdilik dokunma. Başka 110v luk trafo lamba yok değil mi?

böyle bir resim buldum devreleri fArklı bağlandığı zaman voltaj değişiyor acaba benimkindede aynı şey mümkünmü

Ekli dosyalar

• s-l1600.jpg
    s-l1600.jpg
    131.2 KB · Görüntüleme: 12
20160122_010952.jpg

bu adaptör ile 60watt 2 tane ampul çalıştırılabilirmi

Alacaginiz adaptor sadece termostati besleyecek. Role kontagi sizin lambanizi acip kapatacak. O yuzden adaptor lambalari beslemeyecek termostatin role devresine 220 volt gireceksiniz.

Sanirim termostati nasil baglayacaginizi bilmiyorsunuz? Degilmi.

Ali bey hangi ildesiniz eger Antalya ise cihazin modifikasyonu ve baglantisi konusunda yardimci olurum degilseniz musait bir zamanda baglanti semasini cozebilirim.

Yukarida ikinci bahsettiginiz cihaz bir smps transformator gibi gorunuyor. Cikis voltaji uyaa bile frekansi uyacagini sanmiyorum. O cihazi oncelemek icin tam linki varmi?

Bununla ugrasmaktansa bahsettigim gibi 12 volt bir adaptor yada smd bir trafo ile termostati modifiye etmek en mantiklisi. Gun icinde biraz yogun olucam ama belki aksama bakabilirswm.smd trefo bakayim sizin icin. Elimde arizali termostat var ise onada bakayim icine benzer trafo mutlaka vardir sokup gonderebilirim ama soz vermeyeyim varsa diyelim.

Birde son olarak cihazin kartinin alttan rssmini eklrmisiniz bacak arasi olculeri lazim

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri