2 Telli Sensorler Hakkında

ozgur955

Üye
Merhabalar herkese iyi forumlar. 2 telli sensorlerin bağlantısı hakkın da birşeyi merak ediyorum sensor eksiye ihtiyaç duymuyor mu? Bu eksiyi nerden aliyor. PLC veya role farkediyor mu eksi olayı nasıl çözemedim.

2telli-1500x840.jpg

Merhabalar herkese iyi forumlar. 2 telli sensorlerin bağlantısı hakkın da birşeyi merak ediyorum sensor eksiye ihtiyaç duymuyor mu? Bu eksiyi nerden aliyor. PLC veya role farkediyor mu eksi olayı nasıl çözemedim.

Ekli dosyayı görüntüle 103199
Paylaştığınız şey analog çıkış veren bir sensörden çok termik kontağına benziyor kontaktör bobin devresinin enerjisini kesen .

Yanlış hatırlamıyorsam namur sensör diyr adlandırılıyor.Yük üzerinden geçen (role-kontaktör) düşük akımla çalışır.

Ekli dosyayı görüntüle 103199
BTC072R çıkış tipi olarak iki uçlu kablo 5 ile 240 Volt arası DC/AC out çıkışlı olarak çalışmaktadır.

BTC-072R-3M Manyetik Piston Sensörü serisi manyetik sensörler NO Reed Kontak olarak çalışmaktadır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri