2. Notebook Ödüllü Proje Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanatkar Merhaba,

ben problemin çözümü açısından nasıl yapmak istediğini ben sana yazamam, fakat ben proje tekhatında verildiği gibi yaptım. Orda panolar için isim vermişlerdi.

Ben sana teknik açıdan yardımcı olabilirim. Ama bence projeyi doğru çözersen isimlere kimse takılmamalı.

Şayet potansiyel okları kullanırken ismlerde hata yapmazsan ve [...] butonuna basarak seçersen, problem çıkmaz.

Selamlar

cadsaopaulo

SN.CADSAPAULO
Yanlış anlaşılmış ben sadece cofaso ile ilgili bir prohram mantığı hatası yaptığımı düşünüyorum yarışma konusu ile ilgili değil onuda şu an tespit ettim aynı hatayı başkaları yapmasın yer ismi verilirken AT-1 yazmışım tire işareti koyulursa oklardaki referans bilgileri gözükmüyor teşekkürler

Tamamdır. Çözdüğün ve nasıl yaptığını yazdığın için teşekkürler.

tek hat şemada takıldıgım bir konu için bilgi almak istiyorum

Q1,Q2 ve Q3 şalterlerinde Yc bobini kullanılmış Q4 şalterinde Yc bobini gözükmüyor
bu şalter ellemi kapatılacak yoksa eksikmi kalmış kullanacakmıyız..

teşekkürler

Merhaba,

Q1,Q2 ve Q3 şalterlerinde Yc bobini kullanılmış Q4 şalterinde Yc bobini gözükmüyor bu şalter ellemi kapatılacak yoksa eksikmi kalmış kullanacakmıyız..

Q1,Q2 ve Q3 hat değiştirme olduğu için kullanılmış olmalı. Bence tekhat doğru çizilmiş. Q4 olmadığı için kullanılmayacak.

cadsaopaulo

tek hat semasında gosterılen ampermetre,voltmetre,frekansmetre ve cosQmetre yerıne multımetre kullansak olurmu?

tek hat semasında gosterılen ampermetre,voltmetre,frekansmetre ve cosQmetre yerıne multımetre kullansak olurmu?

Multi foksiyonu olan bir multimetre kullanılabilir. Ayrıca projede gösterimi içinde Cihaz kutusu ve içinde cihaz ucu klemensleri ile giriş ve çıkışları göstererek tasarlayabilirsiniz.

Kolay Gelsin.

"Generator kumanda" ve "Generator karter ısıtma" cıkıslarına kablo bılgısı olarak herhangı bır deger verılmemıs, 5x2,5mm2 NYY olarak gırılebılırmı?

"Generator kumanda" ve "Generator karter ısıtma" cıkıslarına kablo bılgısı olarak herhangı bır deger verılmemıs, 5x2,5mm2 NYY olarak gırılebılırmı?

ToLiveIsToDie selamlar.

"Generator kumanda" ve "Generator karter ısıtma" için kablo olarak 5x2,5mm2 NYY kullanabilirsin.

Kolay gelsin başarılar.

sn.çelebi yc için uygun kodlu malzemeyi ve kütüphaneyi belirtirmisiniz lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,331
Kullanıcılar
450,173
Son üye
selmantufekci

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri