2 mp IP Kamera ve bunları merkeze aktarım.

ukde

Üye
Arkadaşlar Merhaba,

2 adet 2 MP IP kamera (d/n) ve bu iki kameranın görüntüsünü tek bir aktarım cihazı ile merkeze aktarmak istiyorum. Aynı zamanda bunları güneş paneli ile beslemek istiyorum.

Komple çözüm önerileriniz nedir?

Arkadaşlar Merhaba,

2 adet 2 MP IP kamera (d/n) ve bu iki kameranın görüntüsünü tek bir aktarım cihazı ile merkeze aktarmak istiyorum. Aynı zamanda bunları güneş paneli ile beslemek istiyorum.

aktarım cihazı derken ? wireles mi? fiber veya bakır kablo ilemi ?

Arkadaşlar Merhaba,

Bir tane gigabit eternet swich alacaksın kameralardan çıkan eternet kablosunu swich e .. birde 50 km ye kadar kablosuz eternet verisi aktaran cihazlar var ondan çıkan eternet kablosunuda swich e gıreceksın

Her bir kameranın ayrı ip si oldugunden dolayı agda hangı ip yi yazarsan onu izlersin

Soruyu eksik sormuşum kusura bakmayın. Kablosuz olarak aktarmak istiyorum. Daha önce deneyip test ettiğiniz cihazlar varsa önerebilirseniz sevinirim. Denediğiniz kamera marka modeli varsa onu da alabilirim. Daha önce uzak mesafelerde Tp_link 7510 ile data aktarımı yapmıştım. Önerilerinizi almak isterim. Teşekkürler.

Soruyu eksik sormuşum kusura bakmayın. Kablosuz olarak aktarmak istiyorum. Daha önce deneyip test ettiğiniz cihazlar varsa önerebilirseniz sevinirim. Denediğiniz kamera marka modeli varsa onu da alabilirim. Daha önce uzak mesafelerde Tp_link 7510 ile data aktarımı yapmıştım. Önerilerinizi almak isterim. Teşekkürler.

mesafe nedir ? kullanacağın bölge nasıl bir yer ? bu gibi seyler önemli ?

mesafe maksimum 2 km. kuşbakışı görecek. enerji şebekeden mümkün gibi ama mümkün olamama durumu da söz konusu bu yüzden güneş paneli alternatiflerini de alabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,206
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri