2,83A Bipolar step motorlara göre iyi bir devre

sahteyan

Üye
elimde 3 adet 2,83 amper bipolar step motor var cnc nin şasesini yaptım bitirdim ama devre kartında kaldı sıra bana örnek devre kartı sunan yada imal eden arkadaşlar varsa görüşsüün benimle yada bana seçenek sunsunlar çünkü suan çok ihtiyacım var buna zamanım kısıtlı....

sağol arkadaşım link için ... ama türkçe link yada yerli üretici olursa daha iyi olur .. genelde yurt dışından alanlar yanınca parça sıkıntısı çektiklerini söylediler .. teşekkürler buralarda bi newrock dolaşırdı nereye gitti o ya :)

+ zaten elektronik kısmından anlamıyoorum ..makineciyim

Son düzenleme:
neden olmasın öğrenciyiz :D kendim becerebilsem kendim yaparım ama bilgim yok konstrüksiyon anlarım sadece tşkler

+ ucuz olan bu firmamı :)

kartı kendin yapabilirsen kartını ve detaylarını veya malzemelerini de temin edip kit halinde yollayabilirim.3 eksen bipolar sürücü opto kuplörle sürülmüş güzel bir devre.

daha önce hiç yapmadım bunu yaparsam elime yüzüme bulaştırırım bu tip bi kartı yapıp satan bi yer biliyomusun turgut --yada sen kendin yapabiliyomrusun _?

sen devre resimlerini ver yinede bi sağa sola sorarım yapan varmı diye ama çevremde bunun içinden çıkan pek bulamam bulsamda uğraşmazlar.. ama sen yinede ver ben bi sordurayım zamanım çok az öçünküü

Son düzenleme:
ne zaman gelir baskıdan hocam _? devre 2,83 amperlik motoru sorunsuz kaldırabilirmi _?

Arkadaşlar,
TA8435 kartın motor çıkışları pnp mi npn mi ? Yeni üyeyim özel msj gönderemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri