18n50 Yerine IRFP460

Bu sigorta dirençtir ve değeri 0.05 ohmdur.

Bu siteyi bilmiyordum;listeme ekledim.Teşekkür ederim.
ben elektronikçi değilim, tamirciyim, emin olamadığım için yanlış yönlendirme yapmamak için "sigorta direnci"dir demedim.
Abilerin kralı,senin kadar gün görmüş ve tecrübe sahibi olmuş biri değilim.Daha önce aynı direnç farklı bir kartta karşıma çıkmıştı.

Bu siteyi bilmiyordum;listeme ekledim.Teşekkür ederim.

Abilerin kralı,senin kadar gün görmüş ve tecrübe sahibi olmuş biri değilim.Daha önce aynı direnç farklı bir kartta karşıma çıkmıştı.
her kartta aynısını göreceksin diye bir şey yok, çok yakın değerlerde olabilir. kartı tasarlayanın yaptığı bir hesaptır. kartı görmeden söylemek te hatalı olur. koruma direnci, koruma direncidir, yani sigortadır. oraya cam sigortada takabilirsin, olmaz değil olur ama sisteni yapanın bir bildiği vardır demekten başka bir çare yok. ben usta olduğumu bile kabul etmezken beni kral yaptın, teşekkür ederim ama kral değilim.

her kartta aynısını göreceksin diye bir şey yok, çok yakın değerlerde olabilir. kartı tasarlayanın yaptığı bir hesaptır. kartı görmeden söylemek te hatalı olur. koruma direnci, koruma direncidir, yani sigortadır. oraya cam sigortada takabilirsin, olmaz değil olur ama sisteni yapanın bir bildiği vardır demekten başka bir çare yok. ben usta olduğumu bile kabul etmezken beni kral yaptın, teşekkür ederim ama kral değilim.
Baş tacısın abim.

Teknoloji ilerledi .
Ürünü cep telefonuna tut ( barcod okucuyu gibi ) değerini söyleyen yazılım veya online site bildiginiz ?

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri