16 kameralı bir sistem için

16 adet 1/3 sony gece goruslu kamera:16x100:1600 tl

arkadasım bu fıyat dogrumu nasıl bı kamera bu renklı mı sıyah beyazmı

25mt IR sony 1/3 ccd renkli..

Ekli dosyalar

• 313.jpg
    313.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 24
16 adet 1/3 Sony CCD 24 IR Kamera:16x117=1872 TL
32 adet bnc jack:32x0,50=16 TL
16 adet power jack:16x0,50=8 TL
16 adet kamera ayagı Plastik 16x5=80 TL
16 lı kayıt cihazı Realtime 400Fps:1x800=800 TL
1000mt 2+1 CCTV Kablo (1xCoax + 2x0,50mm **Bakır, aluminyum değil):1000x0,55:550 TL
3x15A SMPS adaptör:3x55:165 TL

Toplam (KDV Dahil): 3491 TL.
1.Kalite malzeme. Tüm ürünler D-Cam marka.
Hiç bir şekilde başınızı ağrıtmaz. 4-4 lük görüntü kalitesi ve stabilite.

Arkadaşlar teklifler içinn teşekkürler ben uygun olanlara geri dönüş yapıcam saygılarımla

Arkadaşlar teklifler içinn teşekkürler ben uygun olanlara geri dönüş yapıcam saygılarımla

Sevgili arkadaşım,buralara kadar araştırıp teklif alıyosan ya son kullanıcısın ya çantacı,benim naçizane fikrim senden para kazanılmaz,bu işi yapan arkadaşların alış fiyatlarını deşifre etmesi emeğe saygısızlıktan başka birşey değil bence yukarda bahsedilen iş 4000-5000 liralık iş yazık...

Sevgili arkadaşım,buralara kadar araştırıp teklif alıyosan ya son kullanıcısın ya çantacı,benim naçizane fikrim senden para kazanılmaz,bu işi yapan arkadaşların alış fiyatlarını deşifre etmesi emeğe saygısızlıktan başka birşey değil bence yukarda bahsedilen iş 4000-5000 liralık iş yazık...

Montaj hariç kuru malzeme fiyatlarıdır benim verdiğim. Montaj ve taahüt istenirse 5000 de kurtarmaz. Arada fark var.

sizin fikriniz saygı duyarım...

bu tip işlerde işçilik fiyatı yadsınazam bunu unutmamak gerekir.

Arkadaşım merhaba 16 kameralı kayıt cihazlı bi sistem sana 3,500 tl + kdv ye mal olur aşağıda ürün markalarını vericem istersen ürün kodu ile özelliklerini inceleyebilir sin (yalnız bi konuya dikkatini çekmek istiyorum balitech marka ürünlerden uzak dur çok başını ağrıtır paranla dert satın almış olursun 6 aylık ömrü var bu markanın)
(tecnosec marka) ır 512 gece görüşlü kamera
(tecnosec marka) ev 7216 16 kanal kayıt cihazı
samsung 500 gb hdd
expotech marka 2+1 kamera kablosu
expotech marka bnc konnectör ve power jac
expotech marka 10a adaptör

yalnız bi konuya dikkatini çekmek istiyorum balitech marka ürünlerden uzak dur çok başını ağrıtır paranla dert satın almış olursun 6 aylık ömrü var bu markanın

Bu yargıya nerden vardınız?

Çok emin konuştunuzda o yüzden soruyorum..

Sizde bilirsiniz bazı müşteriler vardır zorunlu yerlerde sadece yasalara uymak için ucuz olsun görüntüsü önemli değil gibi talepler çok gelir bu talepler doğrultusunda bizde getirdik bu ürünlerden fiyatlarıda gayet uygun fakat 3/5 ay sonra şikayet üstüne şikayet sürekli teknik servis talebi kazandığımız paradan daha fazlası teknik servise gidip gelmekle çıktı cebimizden sonunda bütün kamerları söktük yine kendi ürünlerimizi taktık müşterilerle uğraştığımız yetmezmiş gibi firmada çok sorun çıkardı bize malının arkasında kesinlikle durmuyor garantili ürüne bile sahip çıkmadılar telefon faturası da yanımıza kar kaldı sonunda bütün ürünleri firmadaki arkadaşların önüne atıp çıktık kısacası bu ürünleri bedava değil üstüne para vericez deseler almam 1 kişiyi dahi bu ürünlerden uzak tutarsam kardır tabi yine bu müştirini kararı ben sadece yaşadıklarımdan yola çıkarak tavsiyede bulunabilirim

anladığım kadarıyla teklif isteyen arkadaş bilgi sahibi değil bu durumda karşısınada birçok ürün çıkıyor haliyle herkes gibi benimde tavsiyem olacak arama motorlarından kısa bir cctv araştırması sonucu tercih edilen markaları ve fiyatlarını kendi incelemesi. ayrıca beni üzen bir diğer nokta kimsenin bu kameraları nerede kullanacağını sormaması bilindiği üzere kameralar kullanılacakları ortamlar göre değerlendirilmeli ona göre ürün belirlenmeli cihazlarda en az 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça bulundurma zorunluluğu olmalı arkadaşımız kullanacağı yeri belirtip daha ayrıntılı bilgi almak istemeli bu durumda. Herkese bol kazançlar

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri