150 hp ddikey milli dinami calışmıyor

nusret45

Üye
Motorun sağlamlk testi yapıldı ve normal motor. Motoru devreye aldğmzda kontaktörler çekmediği halde voltaj 400 den 250 düşüyor... çıkışlar boştada denedik ama aynı sorun tekrar yaşandı... boşta voltajlar 403,403,390

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
iki faz arasımı 250 ye dusuyor buyuk bır ıhtımalle sıgortalarınız sorunlu veya gevseklık var kontrol etmenızı tavsıye ederım

konuyla alakalı hemen bır deneyımımı anlataytım sızlere busonlu sıgorta kullanmıs alman yapımı bır makına uc faz arası olcuyorum dıger ıkısı normal bırtansı 300v gosterıyo sıgortaarı tek tek soktum bazer le kontrol ettım bırının atık oldugunu gordum ve sorun sıgortadan mıs dedım sızde bır bakın

Aynnn bnde og sigortalarindan supheliyim baya bi eski tesekkur ederimm ilginize saol

rica ederım sayet konu ıle alakalı kesın cozum budugunuzda bılgılendırırsenız sevınırım

2 saat sonra cevap yazarimm hatti kestircez tedasa bilgi veririmmm

Saolasin

Abi sorunu bulduk. Trafodan ağ buşingi gevşemiş... Sorun ondayms abi. Teşekkür ederim abi saol...

Forum istatistikleri

Konular
128,407
Kullanıcılar
450,312
Son üye
ErkanGlc

Yeni konular

Geri