130-140V AG voltajı

jndl

Üye
arkadaşlar merhaba. 130-140V civarında voltaj düşümü olan bir yerde regülatör kullanabilirmiyiz? eğer kullanabilirsek hangi tip tavsiyed edersiniz?
yardımlarınızı bekliyorum.
teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
130-140volta regülatör ne yapsın sürekli bu şekilde ise tedaşa bildirin trafoya tevzi ayarı yapsın yoksa sen evde trafo kullan

ev değil burası.özel bir tesis.gücü 15kw civarı.o nedenle trafo kurmamız şart mı? regülatörler çözemezmiyiz?

mrb arkadaşım.işini statik regülatörle görebilirmisin bilemiyorum.yalnız trifazemi hattınız.statik regülatörler 160-250.........275-430 volt aralığını regüle eder.benim önerim regülatör imal eden bi firmayla görüşmen........

sistem trifaze.araştırmalarıma göre 160V'un altında çalışan bir regülatör yok. bir de bir şey daha soracam.otomatik regülatörlerde voltaj belli bir değerin altına düştüğü zaman otomatik olduğu için regülatör kilitleniyormuş.yani regülatör otomatik olsa dahi müdahele edip regülatörü çalıştırmak lazımmış?
acaba bunun hakkında da bilgi verebilir misiniz?
teşekkürler

jndl arkadaşım statik regülatörlerde isteğe göre bi imalat yapıla bilirmi bilmiyorum.fakat servo regülatörler.90-300 volt imal edilebilir.regülatör imalatçılarıyla görüşmen gerekiyor.ikinci sorun ise.evet kilitleniyor.........

slm arkadaşım bulunduğun tesisin trafoya mesafesi kaç direk ve branşman kablon kaçlık kablo kesiti seçimini iyi yapmalısın gerilim düşümü %3 ü geçmemelidir.en iyisi tedaşa düşük gerilim için şikayette bulun 186 elektrik arıza

arkadaşlar merhaba. 130-140V civarında voltaj düşümü olan bir yerde regülatör kullanabilirmiyiz? eğer kullanabilirsek hangi tip tavsiyed edersiniz?
yardımlarınızı bekliyorum.
teşekkürler

düşükten regülatör bağlarsan 120ye kadarda düşse çözer işi guneydoguda 110na kadar düşüyo çözülüyo bu çok var bu sorun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,363
Kullanıcılar
450,235
Son üye
Yb25

Yeni konular

Geri