Şönt reaktör sorunu

RIZA TURAN

Üye
Arkadaslar merhaba.
Binada Müsterek sayaç kompanzasyon sisteminde kapasitiften dolayı 1 kvar trifaze şönt reaktör ilave ettik. Sorun çözüldü fakat bu seferde dairelerdeki enerji saver kontaktörlerine baglı 2 amper sigortalar atmaya basladı. Bu sorun neden kaynaklanıyor acaba. Çözümu ne olabilir acaba

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaslar merhaba.
Binada Müsterek sayaç kompanzasyon sisteminde kapasitiften dolayı 1 kvar trifaze sönt reaktör ilave ettik. Sorun çözüldü fakat bu seferde dairelerdeki enerji saver kontaktörlerine baglı 2 amper sigortalar atmaya basladı. Bu sorun neden kaynaklanıyor acaba. Çözümu ne olabilir acaba
burası daire mi işyerimi ben anlamadım yazınızdan eğer daire yani evse kompanzasyona gerek yok işyerlerinde ve ticarethanelerde kompanzasyon ister elektrik dağıtım şirketleri

Burası bina kompanzasyon dairelere degil müşterek sayaca ait

Enerji saver daireye girdiginizde tek tusla elektrigi actigimiz kontaktörlü sistem

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri