İSİS SORUNU

Arkadaşlar
mplab'ta programı yazıyorum
isis te devreyi kurup play butonuna bastığımda
internal ecception ................ (unkown)
diye bir hata veriyor.
Yazdığım programda bir sorun yok mplab hata mesajı vermiyor sorun isiste 877 içine program atıp devreye start verdiğimde oluyor.
Işletim sistemim windows 7
kaç gündür delirme noktasına geldim
please help me

Sol altta bulunan messages kutucuğunu tıkladığında çıkan uyarılar nedir ?

sence windows 7 kaynaklanmıyor mu ? kullandıgın isis in sistem gereksimine bak windows 7 destekliyormu iyi çalışmalar

-Arkadaşlar şu konuyu atlamışşınız mesele proğramda hata olmayabiliyor ama proğramın değişkenlerinde verilen değerlerde bir hata olduysa proğram sadece yanlış yada tanımlanamıyan yazılımları bulabildiği için onu hata olarak göremiyor bu proğramın bir açığı aslında(üstelik windows 7 de sorunsuz ısıs ares CCS C çalışıyor .... saygılar....

birden fazla sorun olabilir sistem gereksimi yanlış degerler sonucu yada kurumunu tam yapmamış olması gibi sorunlar

burak6000 bir sorum olcak isis ın tüm serisi windows 7 çalışıyormu ?

Aynı sorun benim başımda da var.Bir türlü halledemedim.
Lütfen bilen arkadaşlar yazarsa seviniriz

dostum ısıste normalde bir butonla bir ledi power bağlayıp yakabiliyomusun ona bak eğer ondada aynı hatayı veriyosa dll dosyaların silinmiştir. proteusu kaldırıp baştan yüklemelisin sorunun düzelecektir.;)

dostum ısıste normalde bir butonla bir ledi power bağlayıp yakabiliyomusun ona bak eğer ondada aynı hatayı veriyosa dll dosyaların silinmiştir. proteusu kaldırıp baştan yüklemelisin sorunun düzelecektir.;)

Hayır hocam.Proteus da pic kullanmadan yaptığım devreler çalışıyor.
Sorun PIC 16F84A ya program attığımda "unkown" diye bir sorun veriyor

dostum yazdın programı mplapta simule et yukarda sağ üstte run butonu var ona bastığında çalışıyomu eğer çalışıyosa bi hata yoktur proramında ama orda bi hata veriyomu ona bak.

Mplapta yazdığım programları derletiyorum.Bir sorun yok.
Fakat programı PİC 16F84A nın içine attığımda "unknown" diye bir soru veriyor.
Analdığım kadarıyla uyuşmazlık demek istiyor.
sizde böyle bir sorun oluyor mu

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,122
Son üye
sokur53

Yeni konular

Geri