İnventer

Hepsini biliyorum yanlış yazmışım inverteri 1000kw bir düzenekten elde ettim kendimce bir voltaj regülatörü oluşturdum kısacası. Peki inverter modeli oluştursam kaç ohm luk direnç gerekiyor

Ben tam olarak ne istediğinizi anlayamadım.

Bilen bir arkadaşımız yorumlarsa bende öğrenmiş olurum.

En iyisi bir ustad dan cevap bekleyelim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
volt ile wattı ayırt edemeyene benim bilgim yetersiz kalır.
Hocam ben volt ile w aynı şey demedim ki watt voltla amperin çarpımı benim sorularımı yanıtlarsanız sevinirim 1000kw ı kaç voltluk sığac kaldırabilir veya kaldırabilirler en az sayıda kullanacağım şekilde söyler misiniz? Varsa da linkini atabilir misiniz?

Hocam ben volt ile w aynı şey demedim ki watt voltla amperin çarpımı benim sorularımı yanıtlarsanız sevinirim 1000kw ı kaç voltluk sığac kaldırabilir veya kaldırabilirler en az sayıda kullanacağım şekilde söyler misiniz? Varsa da linkini atabilir misiniz?
1- hoca camide
2- benim matematiğim yetersiz

10uf 35v ile tüm sorunlarını çözeceksin.

15kv arc generator.jpg

Yani bir bakıma ark jeneratörü yaptım.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri