İnfrared Işın(Boy Fotosellerin, Pencere Vekapfotoseli) Bariyerlerin Bağlantı Şemaları

arabeni

Üye
baglantı şemalarını burda toplayalım

ilki benden olsun

GÜVENLİGİN AMACI SİZ EVDE YOKKEN EVİ KORUMASI DEGİL SİZ EVDE İKEN SİZİ KORUMASIDIR.HIRSIZ EVE GİRMEDEN ÖNLEM ALMAKTIR

semaları gönderemedim deniyorum

Son düzenleme:
konu güzel fabrika otomatik kapı sistemlerinde tek ısın kesmeli olarak kullanmak istiyorum 176cm boyunda çoklu ısın gerekiyor,bilgisi olan varmı ?

VONA IŞIN BARİYERİ ÖRNEK PANEL BAGLANTISI.jpg

dsc panele vonaelektronik infrared ışın bariyeri manyetik kontak ve siren baglantısı

Hocam daha ayrıntılı bi şema yollayabilirmisiniz kendimiz yapamazmıyız?

genelde ışın bariyerleri 1 ve 2 ışınlı bariyerlerde vericiye + - baglamak yeterli alıcıya + - panele gidecek olan zon kontaklarını bağlamak yeterli olur,bu bariyerlerin güneş ve çevre ışıklarından etkilenmeleri fazladır.

3 ve daha fazla ışınlı bariyerlerde senkronizasyon oldugundan ,bariyerler arasına iletişim kablosu çekilir,bu kablo 1 veya 2 kablo çekilir.
TURSAELEKTRONİK in ürettigi bariyerler arasında tek iletişim + - bağlanmaktadır. iki bariyerdede tamper kontağı kapak açılmasına karşı ,alıcı ünitesin de zon kontagı N/NC BAGLANIR. boy fotosellerde dış ortamda kullanıldıgın dan 2 ışın kesme prensibi ile çalışır.

tursaelektronik.jpg

ışın bariyeri baglantı25.JPG

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri