İndirimli Elektrik Almak İstiyorum

merhaba çok yakın zmanda ikiz bebeklerim dünyaya geldi foruma ancak bu gün girebildim konu ile ilgili olarak detaylı iletişim kurmak isterim.

Merhaba dediğiniz gibi bazı durumlarda sektörde karşılaşmak istemediğimiz ve etik olmayan gerçeği yansıtmayan teklfler ile karşılaşıyoruz, fakat ince bir detay var hiçbir halde edaş ın üzerinde fiyat verilemez ancak indirim oranı gerçeği tam olarak yansıtmamaktadır

merhaba;

Bu konu ile ilgili kafa karışıklığı halen devam etmektedir epdk tarafından mesken ticarethane yada sanayii statüsüne göre sınıflandırma yapılmamıştır baz olarak alınan kriter şu an için 30000 kwh yıllık tüketimdir buda yaklaşık olarak şu anda yeni zamlar ile birlikte aylık 950 tl lik faturaya denk gelir eğer fatura bu tutarın üzerinde ise serbest tüketici hakkını kazanmış olduğunuzun ispatıdır dolayısı ile istediğiniz toptan elektrik satışı firmasından sözleşme yaparak enerjinizi tedarik edebilirsiniz burada iki handikap var birincisi eğer edaş tan yani dağıtım firmasından alıyorsanız üç aylık periyottaki geçiş süresini beklemeniz gerekir iki saatiniz dijital olmalıdır birde ek olarak geçiş yapılacak tarih itibari ile edaş a borcunuz olmamalıdır. 2012 ocak ayında serbest tüketici limitinin yaklaşık 300 400 tl lik fatura tutarlarına kadar indirileceğini umuyoruz.

Bilgi almak istediğiniz farklı bir detay olur ise elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Saygılarımla.

Son düzenleme:
merhaba;

Bu konu ile ilgili kafa karışıklığı halen devam etmektedir epdk tarafından mesken ticarethane yada sanayii statüsüne göre sınıflandırma yapılmamıştır baz olarak alınan kriter şu an için 30000 kwh yıllık tüketimdir buda yaklaşık olarak şu anda yeni zamlar ile birlikte aylık 950 tl lik faturaya denk gelir eğer fatura bu tutarın üzerinde ise serbest tüketici hakkını kazanmış olduğunuzun ispatıdır dolayısı ile istediğiniz toptan elektrik satışı firmasından sözleşme yaparak enerjinizi tedarik edebilirsiniz burada iki handikap var birincisi eğer edaş tan yani dağıtım firmasından alıyorsanız üç aylık periyottaki geçiş süresini beklemeniz gerekir iki saatiniz dijital olmalıdır birde ek olarak geçiş yapılacak tarih itibari ile edaş a borcunuz olmamalıdır. 2012 ocak ayında serbest tüketici limitinin yaklaşık 300 400 tl lik fatura tutarlarına kadar indirileceğini umuyoruz.

Bilgi almak istediğiniz farklı bir detay olur ise elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Saygılarımla.

yeşilenerji arkadşım önceki bilgilere göre güncel teklif gönderirsen firma ile görüşeceğim elimde güncel fiyatlar olsun

Abi kolay gelsin;

elindeki faturalar ile ilgili en kısa sürede karşılıklı görüşmek istiyorum yeni firmamda seni memnun edebilecek şartlar mevcut bu hafta müsait olursan görüşelim

Kağan AKYOL

Trajikomik hikayeler ülkesi....elektriği ucuza almak!..
dikkat edin kolunuzu kaptırmayın sakın..

önce tedaş ile pazarlığa oturun bence, denildiği gibi elini veren kolunu kaptırır diğerlerine.

Halis Enerji ile indirimli elektrik anşaması yapıldı... Yazı göndermişler müşterime. Lastik patladı şoför atladı, dedemin sakalı yolda kaldı... Nisan ayına kadar indirimli elektrik alamayacaksınz... Türkiye'de kanunlar oturmadan bu işlere bulaşmaya gelmeyecek sanırım. Belki de biz şapşalına tosladık...

Abi kolay gelsin;

elindeki faturalar ile ilgili en kısa sürede karşılıklı görüşmek istiyorum yeni firmamda seni memnun edebilecek şartlar mevcut bu hafta müsait olursan görüşelim

Kağan AKYOL
önceki faturaların aynısı yetkili kişi ile irtibata geçebilirsiniz .

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,003
Son üye
ozdekaratas07

Yeni konular

Geri