İndirimli Elektrik Almak İstiyorum

ŞERİF-58

Paylaşımcı üye
ELEKTRİK İŞLERİNİ YAPTIĞIM MÜŞTERİLERİME İNDİRİMLİ ELEKTİRK ALMAK İSTİYORUM . ŞUBE BAZINDA FİRMALAR TOPLAM SÖZLEŞME GÜÇLERİ 1200 KW FİRMANIN TÜRKİYE GENELİNDE HER AVM DE VAR. ACİL CEVAP VE TEKLİFLER *******************

elektrik işlerini yaptığım firmalara indirimli elektrik almak istiyorum TOPLAM AYLIK TÜKETİM 150.000 TL ( Elektrik piyasası kanunu gereği aylık elektrik tüketimi 3.000 tl ve üzeri olan aboneler )

Aylık tüketim miktarı 1.firma 120.000 tl yi geçiyor 2.firma ise 70.000 tl

Moderatör tarafında düzenlendi:
konuyu tam anlamadım.şimdi siz elektrik fiyatını tedaştanmı indirimli alıp abonelere vereceksiniz.

özel firmalar elektrik satma yetkisi aldılar ya onlardan elektrik almak istiyorum

anladım şimdi özelleştirilmiş müesseselerden rekabet sonucu ucuzsa oraya abone olacaksınız.

arkadaşım senin anlattığın bu iş yanlız üretim yapan firmalar için geçerli.bunun için sanayi sicil belgesi ve kapasite raporu istiyorlar.imalatcıya %25 tenzilatlı fatura gelir bunun için belli bir kw şartı yok.

En son çıkan ve çıkacak kanun ve düzenlemelerle şartlar daha da hafifleyecek

dairelerde apartmanlarda ne imalatı yapılıyor ki onlarda güçlerini birleştirirse indirimli elektrikten alabiliyorlar . bazı bilgileri verirken adam gibi bilgiler verelim maksat spor olmasın....

ben ciddi bir talepte bulunuyorum. işlerini yaptığım firmalara teklif vereceğim. uygun olan firma ile anlaştıracağım.

Merhaba;

İndirimli elektrik konusunda tüketim miktarınıza bağlı olarak size yardımcı olabilirim

Saygılarımla.

aylık tüketim miktarı 35.000 TL

İletişim bilgilerinizi paylaşabilirseniz karşılıklı görüşerek teklif vermek isterim,

Saygılarımla.

iletişim bilgilerim forum da kayıtlı firma bilgileri ve başka konularımdan ulaşabilirsiniz. şu anda işini yaptığım mağaza 60 şube var bir kısım şube elektriklerini özel sektörden almaya başladı . yok üretim yapan firmalarmış , yok sanayi sicil belgeleri falan filan bunlar teferruat insanı zora koşmak yok bazıları kendini birşey zannetmek gibidir.... kardeşim adamlar gelidiler ve avm lerde şubeleri olan zincir mağazalara şebekeden elektrik alan kendi üzerlerinden elektrik satmaya başladılar. ( ..R..N ENERJİ )****************

Forum istatistikleri

Konular
128,106
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri