santral ve güvenlik

Emekli elektrik,elektronik bakımcı ve montajcısım.Özel işyeri açıp her tür trafo,anfi,inverter,redresör ve isteğe göre elektronik devre monte ediyor,bu ara lambalı anfilerle ilgileniyorum,kolay gelsin.

adanalıyım. 2010-antakya meslek yüksek okulu mezunuyum. şimdi antalyada otelde teknik servis bölümünde çalışıyorum...

2011 elektrik-elektronik müh. mezunuyum.iş hayatıma kule vinç sektörüne başladım,birkaç gün oldu,proje ve teknik servis öğreniyorum.

ben beş yıldır elektrik elektronik ve güvenlik sistemlerini profosyonel şekilde yapıyorum istanbulda 215 dairelik iş yapıyorum işsiz arkadaşlar varsa yardımcı olurum maaş+ssk+yemek ücret ise ustanın değerini bilmekteyim çünkü kendimde ustayım maaşlar gününde ödenecek olup avanslarda yardımcı olunacaktır

Isvicreli makine üreticisinde (Schlatter, celik hasir makineleri) otomasyon yazilimi

Bina Otomasyon sistemleri kurulum ve satışını yapan bir firmada 1 haftadır otomasyon teknikeri olarak çalışıyorum :)

Son düzenleme:
döküm sektöründe çalışıyorum (otomotiv yan sanayi), Bakım onarım, arızalara müdahale

2003 myo mezunuyum. hidroelektrik santralde işletme oparatörü ve bakım onarım işlerine bakıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,329
Son üye
tawfekalmstf
Geri