Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

bilmiyorum barajı geçerim geçerim lakin nasıl olur bilmiyorum.Denemelerimde bende 300 falan dı ama bunda gerçekten kotuydu ve süre yetmedi.İus yada başka bir üniversite daha düşünmedim.Amacımız müh. almak.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Amin
kardesim ygs sonucun hakkinda bisey yazmadin nasildi sonucun..lys kaydini yaptirdin mi ?

arkadaşlar sat mathematik 540--crytical reading 340---writing 260 almışım şimdi benim puanım bunların toplamımı nedir anlayamadım sitesindede bilgi yok nedir yaaaw?

Bu devlete hakkımı helal etmeyeceğim. Biz türev integralin anasını ağlatıp okulda yırtına yırtına diploma alıyoruz. Yıllarımızı veriyoruz öss kasıyoruz. Adamlar iki üç derse mühendis oluyor. Oooh ne rahat

dostum o matematiği bizde gördük.ayrıca iddialıysan matematik müh ol

ya boşver arkadaşım bu eleştirilere cevap vermekten usandık biz...o kadar iddialı olan kendini sektörde gösterir hepsi bu....

Herkes matematik görüyor ben tübitak ödül alırım başkası ezberler hoca soruları dağıtır kopya çeker geçer. Neyse Müh fakültesinin önceliği ve zekası piyasada belli olacaktır. Sadece kadrosunu doldurmak isteyen şirketler kendini belli edecektir. Herkese Kolay gelsin

Hala olayı teknik öğretmen mi mühendis mi uzağa işer tartışması üzerine götürenler var sanırım..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vakıf başkanı teknik öğretmen işsiz değil aslanlar gibi harikalar yaratıyor sanayide diyor..
ama imza atamıyormuş..!
harikalar yaratılıyorsa bu kadar patırdının sebebi nedir...

Bu karar acilen geri alınmalıdır. Böyle saçmalık olmaz.

Sayın elek,

Patırtıyı teknik öğretmenler değil, mühendis odaları yapıyor... Teknik öğretmenlere çamur atmayı bıraksınlar. Mühendis odaları, OSYM'nin lisans düzeyindeki mezunlara yaptığı sınavları ortaokul altı sınavmış gibi lanse ettirerek teknik öğretmenleri küçük düşürmeye çalışması affedilecek bir tarafı yoktur.

28 Şubat sürecinde meslek liselerine uygulanan katsayı nedeniyle boşalan meslek liselerine teknik öğretmen ataması yapılamadığı için bu duruma gelindi. Eğer mühendis odaları 28 şubatta darbecilere alkış tutacaklarına meslek liselerine sahip çıksaydılar bu duruma gelinmeyecekti.

Ki ne ekerse onu biçecek... Mühendis odaları şunu akıllarından çıkarmasınlar, hiç bir güç ve hiç bir kurum TBMM'nin üstünde değildir. Teknik öğretmenlerle ilgili bu karar Bakanlar Kurulu Kararı ile çıkmıştır, mühendis odalarının yargıya başvuruları boşa çıkmıştır, kendileri çok iyi bilirler. Yani köprünün altından çok sular geçti...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri