Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

Bu kadar patırdamın nedenini cümlesinin sonunda belirtmiş istersen bir daha oku.
Teknik öğretmenler işsiz güçsüz değil, mezuniyet sonrası öğretmenlik yapamadıkları için sanayide aslanlar gibi harikalar yaratıyorlar. Ama maalesef yaptıkları işin altına imza atamadıkları için aslanlar kedilere boğduruluyor.

Yoksa sende o kedilerden misin?

Korkma arkadaş kimsenin işinde gözümüz yok sadece hakkımız neyse onu alıyoruz. Sadece assolistler gerçek kimlikleriyle piyasaya çıkıyor.

- - - Updated - - -

Bu kadar patırdamın nedenini cümlesinin sonunda belirtmiş istersen bir daha oku.
Teknik öğretmenler işsiz güçsüz değil, mezuniyet sonrası öğretmenlik yapamadıkları için sanayide aslanlar gibi harikalar yaratıyorlar. Ama maalesef yaptıkları işin altına imza atamadıkları için aslanlar kedilere boğduruluyor.

Yoksa sende o kedilerden misin?

Korkma arkadaş kimsenin işinde gözümüz yok sadece hakkımız neyse onu alıyoruz. Sadece assolistler gerçek kimlikleriyle piyasaya çıkıyor.

elektrik mühendisleri odasının teknik öğretmenlerle ilgili kurumsal web sitesindeki açıklaması utanç verici bir durumdur. Bu açıklama olsa olsa aynada kendini görenlerin sarf edeceği sözlerdir.

Bir müehndis olarak söylüyorum. teknik öğretmenler bizim meslektaşlarımızdır. Bir çok teknik öğretmen arkadaşım var ve hepsi başarılı. Bir mühendisden hiç bir farkları yok.

teknik öğretmenlerin, masa başında ahkam kesen emo yönetici ve üyelerinden daha başarılı oldukları da kesin.

Merhaba arkadaşlar,
Ben de M.Ü tef Elektronik ve Haberleşme Öğrt. mezunuyum proficiency sınavını verdim fakat öss'ye katılmadım yani sınavım yok bana öğrenci işlerinden ''daha önce öss sınavına girmeyen arkadaşlarımız çok rahat bir şekilde denkliklerini sınava tabi olmadan aldılar '' diye cevap verdiler.
Böyle birşey var mı? [MENTION=25106]volcanoos[/MENTION] arkadaşım da galiba bu şekilde üniye girip mahkeme falan ile denkliğini aldı.Acaba bu benim durumumda olan yaklaşık 10 arkadaşa örnek olur mu?

Merhaba arkadaşlar,
Ben de M.Ü tef Elektronik ve Haberleşme Öğrt. mezunuyum proficiency sınavını verdim fakat öss'ye katılmadım yani sınavım yok bana öğrenci işlerinden ''daha önce öss sınavına girmeyen arkadaşlarımız çok rahat bir şekilde denkliklerini sınava tabi olmadan aldılar '' diye cevap verdiler.
Böyle birşey var mı? @volcanoos arkadaşım da galiba bu şekilde üniye girip mahkeme falan ile denkliğini aldı.Acaba bu benim durumumda olan yaklaşık 10 arkadaşa örnek olur mu?

öss sınavına girmezsen denklik alman çok zor belki de imkansız, öss ile git kafan rahat olsun. biz çok rahat bir şekilde almadık net bir şekilde yalan söylemişler. mahkeme de olmadı fakat çok uğraştırdılar.

öss sınavına girmezsen denklik alman çok zor belki de imkansız, öss ile git kafan rahat olsun. biz çok rahat bir şekilde almadık net bir şekilde yalan söylemişler. mahkeme de olmadı fakat çok uğraştırdılar.

Daha önce lisans mezunu olmamız bu durumu değiştirmez mi acaba hocam karar aşamasındayım ya askere ya okula gidicem ne yapmalıyım sence ?

Cümleten Selamın Aleykum hayırlı ramazanlar. Forum sessizliğe bürünmüş :) Benim bir sorum olacak. Forumu net bir şekilde okudum fakat bu soracağım sorumun cevabını görmedim.Sorum şu: Elektronik öğretmenliği mezunuyum. İus da mühendislik okumaya(tamamlama) basladığım da mezun olurken diplomamda elektrik elektronik mühendisi mi yazacak yoksa elektronik mühendisi mi yok elektrik mühendisi mi?Bizzat orayı bilen bu şekilde eğitim alan tecrübe sahibi arkadaşlar,Lütfen cevap veriniz. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ius elektrik elektronik mühendisliği'ni %50 burslu olarak kazanmış bulunmaktayım...Bu doğrultuda yönelmem konusunda bana fikir veren ve konuya yorumlarını eksik etmeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

S.a. Öncelikle emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İus Elektrik-Elektronik Mühendisliği %50 burslu kazanmış bulunmaktayım. Rabbim hepimizin gönlüne göre hayırlısından versin.Amin.

Bu arada burayı kazanan arkadaşlar birbirimizle tanışalım iletişim kuralım. Halilbasar tebrikler arkadaşım.

Teşekkür ederim By_Elektro32 seninki'de hayırlı olsun kardeşim..Sen'de Tef çıkışlımısın?

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri