2 Gündür Arızayı Arıyorum...

hepsine baktım ama bi sorun yok bide kumandasını çizip deniyeyim ölçümlerdede sıkıntı çıkartmıyor benm şüphelendiğim zaman rölesi zaten onun 3 . ucuna elktrik verince mototru çalıştırıyorum sıkıntı zr ye elektrik gelmemesi

şamandra veya basınç swici olabilirmi devrede belki onlar arızalı olabilir zr dediğin yere faz nereden gelmesi lazım onu takip etsen bahsini ettiğin sistemin farklı bir çeşidini geçen hafta kurdum ben.

biraz dikkat,devre takibi çözüm gelecektir.
kumandanın özünü bilen için zor olmasa gerek...kolay gele...

hepsine baktım ama bi sorun yok bide kumandasını çizip deniyeyim ölçümlerdede sıkıntı çıkartmıyor benm şüphelendiğim zaman rölesi zaten onun 3 . ucuna elktrik verince mototru çalıştırıyorum sıkıntı zr ye elektrik gelmemesi

e Tamam Sen sorunu bulmuşsun o karmaşıklık içinde ZR gelen Kumanda kablolarını takip edersen hangi kontaktörlerin kontaklarına gittiğini bulursun , Biraz zahmetli iş ama ee Arıza bu napalım :)

:) öle tabi de işte kanalizasyon merkezi olduğu için midem pek kaldırmıyo ::) :D

valla reesimlere bakarsak dediğin kadar karışık değil hocam. zaman rölesi diyorsun. pompalar neden gecikmeli çalışıyor

derdını soylemeyen derman bulamaz

benim anladığım local de çalışıyor otomatikte çalışmıyor mu? tüm rölelerin ve kontaktörlerin giriş çıkışlarını ölç. ilk başta resimleri görünce bende şaka sanmıştım :D:D

Bu tip karışık panolarda arıza aramayacaksın alacan eline kabloyu hepsini yolup tekrar döşeyecen ben öyle yaparım :))))))ı

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri