İnanılmaz Problemler Yaşıyorum

Ana panodan eve gelen hat boyunca zeminde çökme var mı diye kontrol etmek gerekir diye düşünüyorum. Maalesef projede elektrik hattınızın geçeceği yerin statiği düşünülmediyse bu tarz şeyler olabilir.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bende bir ilave yapayım ısı pompasını gücü ne kadar ? elektrik panosunu fotosunu atarmısınız ? Bu olaylar kış aylarında başladı ise ısı pompası kaynakılı olabilir.

anladığım kadarıyla tesisatınızda aşırı yüklenme ve izolasyon problemi var tesisatınızın kontrol edilip gerekiyorsa yenilenmesi gerekebilir

Tekrar selamlar,
Çok büyük ihtimal problemin nereden kaynaklandığını bulduk... 1-2 güne konunun nasıl çözüleceği netleşecek...
O aşamaya geldiğimde fotoğraflayıp benim gibi konudan uzak insanların kulağına küpe olsun diye paylaşacağım...

Tekrar selamlar,
Çok büyük ihtimal problemin nereden kaynaklandığını bulduk... 1-2 güne konunun nasıl çözüleceği netleşecek...
O aşamaya geldiğimde fotoğraflayıp benim gibi konudan uzak insanların kulağına küpe olsun diye paylaşacağım...
Ne oldu sorunu çözebildiniz mi?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri