Çok uzaktan kumanda

sedat50 arkadasım ben bu anlattıgınız sistemi veya bir benzerini kendi çalıştığım tesislere kurmak istiyorum lfn bana yardımcı olurmusunuz

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
bo konuda profosyonel çalışma yapmak uygulamak ıstıyen varsa goruşelım ben su depoları kontrolu uzerıne değişik bır yontem uzerıne çalışıyorum telsizlerle bu iş olmuyor hata çok fazla

bence bu kadar fazla ayrıntıya gerek yok deponun dolma süresi baz alarak bir zaman rölesi veya zaman saati atılarakta yapılabilir depo her seferinde aynı zamanda dolup boşalmıyor mu

bir plc ve ona uygun bir rf modul isinizi gorur zaman ve enerjinizi bosuna kaybetmezsiniz.Schneider electric in bu tip problemlerde son derece basarili cozumleri var

Bu arada bu cep telefonu uzerinden kontrol pek te guvenilir birsey deil.Sorunların tamamı sistemde bulunan cep telefonun dan kaynaklanıyor genelde. Bence en iisi risksiz bir yontem

yokmu elinde iyi bi rf alıcı verici devresi olan arkadaş soru şu arkadaşlar burdan basacaz 2km ötede çalışacak o kadar

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,062
Son üye
elektronikcibirisi

Yeni konular

Geri