Yeni tip Knipex yan keski daha mı güçlü daha mı zayıf?

Hadi ben doğru kullanmadım 2 tanesinin ucunu kırdım 3 yılda Ankara daki elektrikçi arkadaşlar da mı aynısını yaptı?Kırıldığını da hiç fark etmedim hani bir yere vurusun şimdi kırıldı dersin ya öyle birşey de hatırlamıyorum bir bakıyorum ucu kırılmış nerde ve nasıl hiç anlamadım
sonuçta hepimiz aşağı yukarı aynı işi yapıyoruz işletme şartlarında ömürleri fazla uzun olmuyor ama evsel kullanımda kırılacagını zannetmem kalın çapli bir kabloyu uç kısmıyla azar azar keserken zorlanırsada kırılabilir belki

sonuçta hepimiz aşağı yukarı aynı işi yapıyoruz işletme şartlarında ömürleri fazla uzun olmuyor ama evsel kullanımda kırılacagını zannetmem kalın çapli bir kabloyu uç kısmıyla azar azar keserken zorlanırsada kırılabilir belki
Benim düşüncem tamamen sertlik oranıyla alakalı. Sert çelik çok kırılgandır sert bir yere çarptığında rahatlıkla cam gibi kırılabiliyor.Mutfaktaki bıçaklarımdan bazıları öylece yere düşüp parçalandılar mesela hepsi de çeliğini beğendiğim bıçaklardı çok serttiler.Ama keskin sirke küpüne zarar demişler atalar. Fazla sertlik yeri geliyor onun sonu oluyor.

ben yıllardır izeltaş kullanıyorum ama knıpex kullanmak isterim açıkçası...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri