Yeni tip Knipex yan keski daha mı güçlü daha mı zayıf?

İnceliğe aldanmayın.

Malzeme teknolojisi çok gelişti. Alaşım güçlendirilmiş olabilir.
Eskisinden daha ince fakat ondan daha dayanıklı olabilir.

.Neticede bu markalar evladiyeliktir
ben artık knipex kullanmıyorum 2 tane knipex yankeskimin ucu kırıldı.Kablo açamadım bu yüzden.Ankaraya robot montajına gittim gittiğim fabrikadaki elektrikç.lerinde yankeskilerinin ucu kırıktı izeltaş kullanıyorum izeltaş opak yankeski bu markalar eskisi gbi evladiyelik değil artık

ben artık knipex kullanmıyorum 2 tane knipex yankeskimin ucu kırıldı.Kablo açamadım bu yüzden.Ankaraya robot montajına gittim gittiğim fabrikadaki elektrikç.lerinde yankeskilerinin ucu kırıktı izeltaş kullanıyorum izeltaş opak yankeski bu markalar eskisi gbi evladiyelik değil artık
Knipexlerin ucu nasıl kırıldı çok merak ettim anlatır mısınız kısaca.

knipeks yan keski ucu nasıl kırılır cok kolay kesmemen gereken sert bir cisim kesersen yada sökemediğin bir alyen yada civatayı yan keski ile sökmeye kalkarsan ki iyi söküyor çok zorlarsan kırılır tecrube ile test edilmiştir :p:p:p usulune uygun kullanırsan knipex malını eskitemessin knipeks cok kaliteli ve bir o kadarda yüzü hassas bir ürün ama iş şartlarında ürünü istemesende bir şekilde zorluyorsun ürün eskimesse yeni modelini nasıl alacaz :)

knipexten gelen email:
Dear Sir,

Thanks for your Email. We at Knipex guarantie this diagonal cutter being one of the very best worldwide. We are manufacturer of professional pliers and this side cutter is well manufactured and designed.

Please find some arguments as follows:

KNIPEX 70 06 160 Diagonal Cutter chrome plated insulated with multi-component grips, VDE-tested 160 mm

• Versatile and tough: for cutting hard and soft wire
  • Also cut fine wire accurately, also with the tips of the cutting edges
  • Slim head shape: advantageous when working in confined spaces
  • Tough and durable – vanadium steel, cutting edges induction hardened to approx. 62 HRC
  • Insulated with multi-component grips in accordance with IEC 60900 / DIN EN 60900, VDE tested

· The indispensable diagonal cutter for all-round use

· High-quality material and precise workmanship for long service life

· Precision cutting edges for soft and hard wire

· Clean cutting of thin copper wires, also at the cutting-edge tips

· Narrow head style for use in confined areas

· Vanadium electric steel, forged, multi stage oil-hardened

· With elongated cutting edge

· Style: 0

· Pliers: chrome plated

· Handles: insulated with multi-component grips. VDE-tested

· Cutting capacities soft wire (diameter): 4.0 Ø mm

· Cutting capacities medium hard wire (diameter): 3.0 Ø mm

· Cutting capacities hard wire (diameter): 2.0 Ø mm

· Nominal size: 160 mm

· Length: 160 mm

· Net weight: 216 g

Please check our website: https://www.knipex.com/index.php?id=1216&L=1&page=art_detail&parentID=1324&groupID=1557&artID=2340

If you may choose these diagonal cutter they won’t disappoint you.

Mit freundlichen Grüßen / Best regards
K N I P E X - W e r k
i. A.
Thomas Lembens
Sales Support Manager

K N I P E X – W e r k
C. Gustav Putsch KG
Oberkamper Str. 13
42349 Wuppertal
Tel.: +49 202 / 47 94 104
Fax: +49 202 / 47 94 548
E-Mail: [email protected]
Web: http://www.knipex.de
HRA 8724, Amtsgericht Wuppertal
Join us on Facebook! => www.knipex.com/facebook
Do you know our YouTube channel? => www.youtube.com/knipexwerk

tart bak bakalım 216 grammı.

Knipexlerin ucu nasıl kırıldı çok merak ettim anlatır mısınız kısaca.
knipeks yan keski ucu nasıl kırılır cok kolay kesmemen gereken sert bir cisim kesersen yada sökemediğin bir alyen yada civatayı yan keski ile sökmeye kalkarsan ki iyi söküyor çok zorlarsan kırılır tecrube ile test edilmiştir :p:p:p usulune uygun kullanırsan knipex malını eskitemessin knipeks cok kaliteli ve bir o kadarda yüzü hassas bir ürün ama iş şartlarında ürünü istemesende bir şekilde zorluyorsun ürün eskimesse yeni modelini nasıl alacaz :)
Hadi ben doğru kullanmadım 2 tanesinin ucunu kırdım 3 yılda Ankara daki elektrikçi arkadaşlar da mı aynısını yaptı?Kırıldığını da hiç fark etmedim hani bir yere vurusun şimdi kırıldı dersin ya öyle birşey de hatırlamıyorum bir bakıyorum ucu kırılmış nerde ve nasıl hiç anlamadım

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri