Yeni bir cncrouter doğuyor.

turgut94

Üye
Ev ortamnda yapmaya çalıştığım cncrouter.Zor oluyor ama makina ortaya çıkınca baya zevkli oluyor.
tabla alanı 1000x850x110 .Nasip olursa torna işleri ve sürücülerin toplanması kaldı ramazan ayı içinde bitireceğimi zannediyorum.

Güzel çalışma ta
kipteyiz.Bu arada sizin nick bana yabancı gelmedi elyapımıprojeksiyon çalışması yapmışmıydınız daha önce?

Evet elyapımı projeksiyon yapımıyla uğraştım.Hobi tarzı uğraşılar hoşuma gidiyor.Gençliğimde model uçak çalışmaları da yapmıştım.Tabela işleri ile uğraştığım için şimdi cnc routera merak sardım.

Ev ortamnda yapmaya çalıştığım cncrouter.Zor oluyor ama makina ortaya çıkınca baya zevkli oluyor.
tabla alanı 1000x850x110 .Nasip olursa torna işleri ve sürücülerin toplanması kaldı ramazan ayı içinde bitireceğimi zannediyorum.
Elinize sağlık güzel yapmışsınız , turgut94 fotograflarda görünen mekanik aksamın size maliyeti kaç tl oldu öğrenebilirmiyim ?

Malzemelerin bir kısmı vardı ilave malzemelerle bu aşamaya getirdim.Ama fotoğrafta görünen kısmı 1000 tl yi geçmez.

Son düzenleme:
sonsuz vida 16mm gibi gözüküyor.eger dogru ise dikkat edin salınım yapmasın,çünki mesafe epey fazla.mümkünse 25mm kullanın.düsük devirlerde sorun cıkarmaz fakat yüksek devirde titreşim sorunu cıkarabilir.

Güzel olmuş emeginize saglık 22.5 x 180 sigma profilleri nerden ve kaça aldınız fiyat verebilirmisiniz kolay gelsin

Elinize sağlık Turgut Bey mesaj sayımın yetersizliğinizden dolayı size özel mesaj yollıyamıyorum.Hala cnc router satışı yapıyormusunuz ?

Evet muhtelif ölçülerde makinalar var elimde.imal edip satıyorum.Genelde 150cm yi geçmeyen masa üstü cnc ler yapıyorum.0542 523 4698 den arayabilirsiniz.Yardımcı olmaya çalışırım.

Forum istatistikleri

Konular
128,225
Kullanıcılar
450,017
Son üye
melike.gkck1

Yeni konular

Geri