Yardımcı kitap veya kaynak önerisi

Elektrik mesleğinde kendimi biraz daha geliştirmek istiyorum. Bunun için bana yardımcı kitap, kaynak yada öneri verir misiniz ?

Not: alt dal olarak pano ve iç tesisat düşünüyorum.

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kusura bakmayın yazmayı unutmuşum. Elektrik efendim
bak güzel insan, genç adam. elektrik bile çooook geniş bir yelpazedir. odaklanacağın, severek yapıp para kazanabileceğin bir dal üzerine yoğunlaş. şimdi megep diyeceğim zaten bakmışsındır. ilk önce yandalına karar ver. zaten okulunda olsun, bulabildiğin konularda olsun hep genel bilgiler vardır. ancak yoğunlaştığın, uzman olacağın konularda ayrıntılı örneklemeli ve uygulamalı bilgileri bulabilirsin. bak şimdi ben de elektrikten anlarım ama, işin amele kısmındayım. yani elim tornavida tutar. uzmanlıya yakın dediğim tarafta kart tamiri üzerine. şimdi benim nerem elektrikçi? herkes her şeyi bilecek yapacak diye bir kural yok. sadece yolunu bul ve o yolda git.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri