Yaprak Buz Makinası

maja kullanıyorum merkezi sistme bağlı 2,5ton kapasitesi var kullanma klavuzu var ama soğutucu evaparatör senin bahsettiğin dönen parça -30 derece soğutuyor içinde bildiğin chıller gibi olmalı bir taraf gaz soğutuyor dış parça dönüyor soğukluk geçiren malzeme buz ve kazı istersen gönderebilirim işine yararsa

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bende şimdiden teşekkür ederim

serdar1223 evet işime yarabilir gönderirsen sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dosya paylaşmak için mesaj yazı editörünün altındaki dosya ekle butonunu kullanabilirsiniz.

4 shared internetteki hdd niz gibidir.
Yüklersiniz linkleri verirsiniz indirirler.
Ama siz bakınca pc gibi görürsünüz , istediğinizi silersiniz ya da içeriği değiştirip update edersiniz verdiğiniz linkler aynı kalmasına rağmen yeni içerik iner...

dosya için teşekkür ederim.meslek hakkında ne kadar bilgin var?düşündüğüm bi proje var.proje üzerinde beraber çalışıp fikir alış verişinde bulana bilir miyiz????

olabilir tabi neden olmasın soğutmada çok fazla değil ama işletmeci kadar ben işletme yapıyorum büyük bir soğutma sistemimiz var merkezi sistem buna bağlı buz makinası dolaplar klimalar soğuk odalar senin kadar bilgim yoktur

Slm pervane 74 bahsettiğin tambur derlin malzemeden olup üzerine vida dişi şeklinde gaz geçiş kanal açıldıktan sonra alaminyum silindir üzerine preste çakılır ortasına istenilen çapta ve boyda krom mil çakılır tabi anlatığım kadar basit işler değil bunlar hesap işi önce çizimlerini ve araştırmasını yapmadan bu işe kalkışma zarar edersin

yaprak buz bana göre ben olsam tamburu evaparatör olarak kullanmam nedeni dönen bir tamburda iki adet körük yani mekanik salmastra olması gerekir sıvılara göre gaz daha kolay kacağı için tamburda sıvı dolaştırırım arızam az olur glikollü su dolaştırmak gerekir diye düşünüyorum imalat için çok araştırma gerekir çünki her yanlış bir maliyet

saatte 1 ton sabroe marka kullanıyorum. istersen kullanma kılavuzunu gönderiirim. fakat hem buz maliyeti yüksek,hemde tanıdığım bir kaç firma işi yarıda bıraktı, iyice incelemeden işe başlama derim.

selamlar ,
çok ilgimi çekti imkan varsa kullanma klavuzunu ve biraz resim göndermeni isterim
saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri