Yüksek gerilim manevra talimat şeması

gizemmm44

Üye
Merhaba arkadaşlar. ~^^
Bana yüksek gerilim manevra talimatları ve yüksek gerilim manevra talimatı şeması gerekiyor.
Manevra talimat şeması başlangıçta tek hat şemasından başlayıp; Yük ayırıcılı giriş hücresi, toprak hücresi vs. hücreleri içinde bulunduran bir şema olması gerekiyor. Algoritmik olarak şuna gir şurdan çık şeklinde bir anlatımı da olursa çok iyi olur.
Aslında çok söylemek istediğimi de ifade edemediğimin farkındayım ama lütfen içinizden biri anlasın ve yardımcı olsun çok zor durumdayım. Şimdiden ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.. Sağlıcakla... ~^^

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Tek hat şeması falan yok ama zamanında trafo merkezleri için şöyle bir tabela yaptırmıştım .

463unnamed.jpg

Tek hat şeması falan yok ama zamanında trafo merkezleri için şöyle bir tabela yaptırmıştım .

463unnamed.jpg
Çok teşekkür ederim tabelada işimi görür. Bunun yanında birde şema bulursam tamamdır. Tekrar çok teşekkür ederim. ^^
Her tesisin şeması ve talimatnamesi fark-
lı olur.
Biliyorum aslında ama bana genel bir örnek lazım. Nasıl anlatsam. Sunum yapıp eğitim verir gibi, olayı görsel bir sekilde anlatıp genele indirgemem gerek.. ~^^

YouTube' da videolar var onlara da bakabilirsiniz.

Saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,317
Kullanıcılar
450,153
Son üye
bayekofsiwa

Yeni konular

Geri