Yöneticilere Sorum Var

gokmenme

Üye
İş İlanları forum sayfasında serbest elektrik projeyle ilgili ilan verdim, ilanım şablona uymuyor diye silindi. Daha önce verdiğim ilan geriye düşmüş, günceldir yazdım, o da silinmiş. Diğer proje ilanları da şablona uymuyor, hatta orada telefon numarası bile verilmemiş, ama ilanlar duyuyor. Özelden de nedense mesaj atamıyorum, yöneticilere ulaşamadım. Neden diğer proje ilanları, telefon dahil hiç bir bilgi bile paylaşmayanlar varken duruyor da, benim ilanlarım şablona uymuyor diye silindi? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Cevap verecek bir yönetici yok mu? Yoksa bu çifte standart mı?

Cevap verecek bir yönetici yok mu? Yoksa bu çifte standart mı?
Zaman makinemiz yok, ekmek için herkes çalışıyor anlayacağınız burası geçim kapımız değil. Sıra bahsettiğiniz onlara da gelecek. Saldım çayıra mevlam kayıra demeyip kurallara uyup yazarsanız silinmez, elalem kurallara bakmadan yazmış adet böyle deyip yazmayın. Keyfi veya çifte standart yok.

İş bulmanızda başarılar.

Zaman makinemiz yok, ekmek için herkes çalışıyor anlayacağınız burası geçim kapımız değil. Sıra bahsettiğiniz onlara da gelecek. Saldım çayıra mevlam kayıra demeyip kurallara uyup yazarsanız silinmez, elalem kurallara bakmadan yazmış adet böyle deyip yazmayın. Keyfi veya çifte standart yok.

İş bulmanızda başarılar.

Çifte standart yoksa, benim ilanımla tamamen aynı, ama telefon numarası bile bırakmayan ilanların da silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Sadece benim hem en son yayımladığım, hem de daha önce yayımladığım ilan silinip, diğer ilanlar aynen kalırken, o şekilde hissetmem doğal bence. İyi akşamlar.

Çifte standart yoksa, benim ilanımla tamamen aynı, ama telefon numarası bile bırakmayan ilanların da silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Sadece benim hem en son yayımladığım, hem de daha önce yayımladığım ilan silinip, diğer ilanlar aynen kalırken, o şekilde hissetmem doğal bence. İyi akşamlar.
Daha 2023 iken ilk ilana dönmemi beklemiyorsunuz sanırım. Kitaba sayfa sayfa, yolculuğa km km kat edersiniz değil mi, anında değil!

Tek kural ihlali yapılan bu ana başlık da değil, her yeri saatlerdir hele ki 24 saat gözetemeyiz!

Daha 2023 iken ilk ilana dönmemi beklemiyorsunuz sanırım. Kitaba sayfa sayfa, yolculuğa km km kat edersiniz değil mi, anında değil!

Tek kural ihlali yapılan bu ana başlık da değil, her yeri saatlerdir hele ki 24 saat gözetemeyiz!

Hayır, ilk ilanı kastetmedim, en son ilanlara bakmanız yeterli.

Evet, benim şikayetimden hemen sonra biri bu akşam yayımlamış. Ondan önceki 2 tanesi, elektrik projeyle ilgili, ondan önceki birkaç tanesi de bahsettiğim gibi. Zaten bir önceki 4 Mayıs'ta, benim silinen ilanım 11-12 Mayıs'ta filan yayımlanmıştı. O yüzden de merak ettim. Bu şekilde yayımlayacağım, ama 4 Mayıs'taki duruyorken, 11 Mayıs'takinin silinmesini anlayamadığımdan konuyu açtım. İyi akşamlar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri