WINNC SETUP ALMA

rotork

Üye
Kolay gelsin ben wıncc ufak bi yazılım yapdım bunun setup nasıl alabilirim vede birden fazla sayfa nasıl ousturabilirim yardımlarınız bekliyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
wincc de program yazamassınız,sadece step 7 veya cfc,sfc lerde yazmış olduğunuz programınıza bir grafiksel bir yüz ile dizayn edersiniz programınızı bu dillerden biriyle yazdığınızı varsayarsak simatic manager programında archive seçeneği ile backup alarak wincc tarafı ve programınızın tamamını bu şekilde backup alabilirsiniz

anladığım kadarıyla wincc de bir sayfa oluşturmuşsun ve daha fazla sayfa oluşturmak istiyorsun. hangi versiyonu kullanıyorsun?

yol: graphics designer (tek tık- eğer çift tıklarsan otomatik sayfa oluşturur)>new picture (sağ tık ile)

sonra bu sayfaya ana sayfadan gitmek için
sayfaya bir buton ekle > (sağ tık) configurasyon dialog > aşağıdaki boş yere gideceğin sayfayı seç.

bu kadar.

Arkadaş Tools içindeki Project Duplicator'dan bahsediyor sanırım... Yaptığı projeyi başka bir pc'ye aktaracak.

Forum istatistikleri

Konular
128,384
Kullanıcılar
450,270
Son üye
beratasd

Yeni konular

Geri