Windows 7 ile forumu takip edemiyorum.

ycmy

Üye
Arkadaşlar iş yerimdeki bilgisayarda xp var ve bu bilgisayarda foruma girdiğimde bir problem yok. Ancak evimdeki bilgisayarda (windows 7 home premium) foruma girdiğimde yazdıklarıma gelen cevapları göremiyorum mailimde görülen mesajlar var "... konusuna cevap geldi" gibi ama foruma girip "profilim" e baktığımda o konuları değil daha önce cevap gelmiş konuları görüyorum ve bu konulara yeni gelen cevapları göremiyorum. Şöyle ki; sabah işyerinde bir konuya cevap yazıyorum arkasından başkaları da cevap yazıyor. hatta akşama kadar konuyu tartışıyoruz. işten çıkıyorum eve gidiyorum maillerimde o konuya gelen 3 tane cevap görüyorum ancak forumu açtığımda ya birgün önceki cevap yeni gelmiş gibi gösteriyor (yani okuduğum mesajları okumamışım gibi gösteriyor) y7a da sabahtan beri yazdıklarımız hiç görülmüyor. Bu problem 1 hafta öncesine kadar yoktu daha yeni oldu. Bilgisayarımda avast yüklü ve duyduğuma göre windows 7 nin zaten kendi virüs koruması varmış. Sizce bu neden kaynaklanabilir. Birde evde son ziyaretinizden bu yana atıyorum 100 mesaj yazıyorum üzerine tıkladığımda yeni mesajlar açılıyor ama bu sefer 37 mesaj yazıyor. Tekrar ana sayfaya tıkladığımda tekrar 100 mesaj yazıyor. Bu yüzden evde forumu takip edemiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Birde yönetici arkadaşlardan ricam konu başlığını kontrol eder misiniz? Ben başka bir başlık bulamadım. Daha uygun bir başlık varsa değiştirebilir miyiz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
windoes 7 de virüs koruması yok defender var oda casus yazılım temizleme programı

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri