windos 7 bilgisayarımı bozdu

seçili

Üye
arkadaşlar ben bilgisayara windos 7 yi yükledim ingilizceydi beğenmedim tekrar orjinal cdisini yükledim ama kurarken biçimlendir disk oluştur disk sil kayboldu bunun nedeni nedir sizce neden olabilir

sistemi geri yüklememi yoksa orjinal cdiyimi geri yükleyim orjinalini iki defa geri yükledim aynı

Siz win7 kurulu pcye yeniden XP mi yüklemek istiyorsunuz?
Bence format atmayı deneyin.Yeni versiyonlardan eskiye dönmek biraz sorunlu olabiliyor.

Win7'den XP'ye dönmek için format atmak gerekiyor. Çünkü win7 MBR denen bir dosyayı değiştiriyor. O durumda XP'ye geri dönemiyorsunuz.

Format atın veya başka bir çözüm daha var. MBR dosyasını düzelten programlar var internette. Onlardan da indiripp kullanabilirsiniz.

benimki vistaydı 7 yükledim beyenmedim tekrar vistayı yükledim olmadı tekrar yükledim gene aynı çıktı yüklerken biçimlendir disk oluştur disk sil çıkmıyor direk vistayı nereye yüklemek istiyorsunuz çıkıyor

Microfostluklara hoş geldiniz....

Tekrar win7 kurma imkanın var mı? Türkçeleştirme pakedi kurulup Türkçeye dönüştürebilirsin.

sen xp sidisini takıp biçimlendir biçimlendirme bittiğinde pc kapat windows 7 sisini tak yükle

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,457
Kullanıcılar
450,400
Son üye
ufuki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri