wincc v7.0 ve xp sp2 de kurulum hatası?

sina-n

Üye
arkadaşlar size birşeyler sormak istiyorum?

1-)wincc v7.0 windows xp sp2 ile mi çalışıyor yoksa sp3 ile mi çalışıyor?

bu soruyu sormamın nedeni şu an bilgisayarımda windows xp professionel sp2 (tr) yüklü normalde okuduğum kaynaklarda wincc v7.0 sp2 ile çalışıyor diye bildiğim için bunu yeni kurdum bilgisayarıma ama bir türlü wincc kuramıyorum her seferinde güvenlik güncelleştirmesi KB319740 gerekli diye yazı geliyor. indiriyorum kurmak için bu seferde bilgisayarınız dili ile uyuşmuyor diyor türkçesinide bir türlü bulamadım ....
xp sp2 lisanssız olduğu için orjinal ürün taramasından geçirmeden türkçe olanını vermiyor....
varsa elinizde bir çare sabırsızlıkla bekliyorum.....

2-)bilgisayarıma windows xp professionel sp3 kursam ne gereksinimlerim olacak wincc için ?

benim bildiğim wincc v7.0 sp1 lazım ama oda bende yok ki alacak paramda yok :) bu şekilde yardımcı olursanız ben onu bir şekilde hallederim...

yorumlarını gerçekten hasretle bekliyor olacağım benim bunu bu günlerde mutlaka kurmam gerek...vistaya kurdum ama bir türlü xp ye kuramıyorum ne sp3 ne sp2 ye :)

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar ben kendi sorunumu kendim çözdüm :) ki böylesi daha faydalı oldu :)neyse....

anlatıyorum...

benim işletim sistemim xp sp2 tr olduğu için kurulum sırasında KB319740.TRK yerine KB319740.ENU yüklemeye çalışmasından kaynaklanıyor bu hata ben buldum KB319740.TRK zaten exe dosyası cift tıklayıup kurun sorun ortadan kalkaçaktır bende kalktı yada sisteminizi xp sp2 enu yapın (bu sonradan olmuyor direk format esnasında yapabiliyorsunuz bunu)

kolay gelsin herkese.....

ve paylaşamıyorum bir türlü bilgisayarda yükle seceneği gelmiyor :(

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri