WINCC 7.0 SP2 WINDOWS 7 32 BIT ULTIMATE HATASI

Merhaba Arkadaşlar,
Bilgisayarıma winCC 7.0 sp2 yükledim yanlız açarken "Idispatch error 3149" hatası veriyor proje açamıyor. SQLServer 2005 SP3 üde yükledim. Zannedersem OBDC hatasından veriyor ama çözemedim. OBDC ve security ayarlarına baktım winXP ile aynı hale getirdim nafile. Bir şeymi ayarlanıyor anlamadım. Programıda kullanan arkadaşımdan almıştım.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba Arkadaşlar,
Bilgisayarıma winCC 7.0 sp2 yükledim yanlız açarken "Idispatch error 3149" hatası veriyor proje açamıyor. SQLServer 2005 SP3 üde yükledim. Zannedersem OBDC hatasından veriyor ama çözemedim. OBDC ve security ayarlarına baktım winXP ile aynı hale getirdim nafile. Bir şeymi ayarlanıyor anlamadım. Programıda kullanan arkadaşımdan almıştım.

aynı sorunu bende yasıyorum arkadasım çözüm bulamadım.Eger bi çözüm bulduysan benimlede paylasır mısın?

Merhaba
Win7 ile ilgili kısa bir bilgi Dosya hakları ve çalışma hakları bu sistemde aktiftir. Lütfen aplikasyonlarınızı(exe) ve uygulama uzantılarınızın(DLL) erişim demeti ve uygulama yürütme haklarını kontrol ediniz.
Linux için:
chmod 777 /home_dir/my_app (hiç tavsiye etmem !!!)

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri