wincc kurulum hatası

sefaxxxxx

Üye
Merhaba arkadaşlar
wincc programını kurmaya çalışırken kurulum esnasında şu hatayı aldım

"MS Security Patch is not installed on this system.
For this WinCC Version, the following software is required:
WindowsXP SP 2 KB319740
Please run the installation of MS-Security Patch from your MS Tools - CD.

Operation of WinCC under Windows XP SP2 has been released for WinCC clients with deactivated firewall only.

Bu sorunu nasıl çözebilirim acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
denetim masası-program ekle kaldır-wimdows bileşenlerini yükle kaldır- tıkla burada wincc nin istedigi eklentileri kur

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim
Bendeki windows orjinal değil güncelleştirmeyi yapamıyorum bu durumda yapılacak başka birşey varmıdır acaba

WindowsXP SP 2 KB319740 BU BİLEŞENİ GÖNDEREBİLİRİM İSTERSEN BUNU YÜKLEMEN GEREKLİ VE XP CD TAKARAK MESSAJI QUEUİNG VE INTERNET INFORMASİON SERVİCES(IIS)
YÜKLEMELİSİN KB319740 GÜNCELLEMEDE GENELDE YÜKLENMİYOR GOOGLEDEN ARAŞTIR VE YÜKLE BULAMAZSAN BEN GÖNDERİRİM...

Arkadaşım eğer lisans nedeni ile update yapamıyorsan, google da arat "xp lisanslamak" diye, birçok forumda bilgi bulabilirsin. Burada illegal şeyler yasak olduğu için paylaşamıyorum.

microsoft sql server (instaanz wincc) & microsoft messeage queing v5.0
hataları napcam biyardım

microsoft message queuing programı yuklemem gerekiyor wincc için.
nerden temin edebilirim
lütfen yardım acil.

denetim masasından program ekle/kaldır a git.Orada windows bileşenlerini ekle / kaldır ı tıkla.Çıkan listede message quening i göreceksin. İşaretleyip tamam de yüklenecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri