WinCC V6.2 Kurulum Sorunu

wincc kurulum ekranında ınstall simatic wincc 'yi tıkladığımda uyarı ekranı geliyor ne yapmalıyım

teşekkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
öncelikli olarak ! işaretli olanları yüklemen lazım .wincc6.2 nin paketinde SQL server 2005 in cd olmalı oradan kurarsın . sonrada message quening i program ekle kaldırdaki microsoft bileşenlerini yükleden winxp cdsini takarak (yada takmadan tam hatırlamıyorum) yükledikten sonra kurulumu tekrardan çalıştır kurulacaktır.

merhaba sql server 2005 wincc kurman lazım yanı normal sql kurarak çözemezsin bu sql server indirmen için adresi özel mesajdan atarım messace quen konusunuda arkadaş açıklamış zaten kolay gelsin...

teşekkürler o sorunumu çözdüm ama şimdi farklı bir sorun yaşıyorum bu kez de kurulum sırasında karşıma uyarı geliyor buna yes dediğimde başka uyarı geliyor ve kurulum kapanıyor bunu nasıl halledebilirim

Merhaba

Uyarıda yazan KB319740 paketini bilgisayarının dilinde yükle(Türkçe ya da ingilizce Windows hangi dilse). Eğer pc de service pack 3 yüklüyse daha yeni bir sürüm olduğundan yüklenmedi uyarısı verecektir. Bu durumda da regeditten local machine software microsoft updates windows xp service pack3 ün içine KB319740 diye yeni bir klasör aç yeter. Daha sonra bu uyarıları vermeden kurabilirsin.

Kolay gelsin...

microsoft sql server 2008 setup
setup requires windows instoller 4.5 or higher. you must download and install the lastest version of windows installer.

sql-server-2008-hata.jpg

arkadaşlar yanlış yere yazıyor olabilirim ama bu hata beni deli ediyor.
xp sp3 kullanıyorum. ve bilgisayarıma sql server kuramıyorum.
yardım edebilir misiniz???

Sn. nisanci_3,

Öncelikle yanlış konuya yazılmış, sorduğunuz için söylüyorum. Sorununuza gelirsek de, Microsoft'un son zamanlarda çıkardığı ürünler artık XP'de desteklenmiyor. Örneğin Microsoft Office 2010'u XP'de kullanamazsınız. Bildiğim kadarıyla Microsoft Visual Studio 2010 da XP'de çalışmıyor. Muhtemelen bilgisayarınıza yükleyememe nedeniniz de budur.

Saygılarımla,

teşekkür ederim.Wincc kuruldu
Merhaba

Uyarıda yazan KB319740 paketini bilgisayarının dilinde yükle(Türkçe ya da ingilizce Windows hangi dilse). Eğer pc de service pack 3 yüklüyse daha yeni bir sürüm olduğundan yüklenmedi uyarısı verecektir. Bu durumda da regeditten local machine software microsoft updates windows xp service pack3 ün içine KB319740 diye yeni bir klasör aç yeter. Daha sonra bu uyarıları vermeden kurabilirsin.

Kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,122
Son üye
sokur53

Yeni konular

Geri