Wincc 6.0 SQL Kurulumu Hk.

skyusb

Üye
Merhaba,
Wincc 6.0 kurmam gerekiyor. Sistemimde zaten sql server 2005 var. Mutlaka Wincc ile gelen sqli kurmak zorundamıyım. Zaten Kurmak istesem bile %50 ye geldiğinde hata veriyor. Sql server 2005 i winncc instance ile kurulum yapsam olurmu acaba??

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba; internete bir gözattım. wincc v6.0 sql 200 0 wincc instance istiyor.
cdsiyle beraber geliyor zaten... bir de windows işletim sistemin de önemli.

Ekli dosyalar

• WinCC_V6_Kompatiblitaets_e.pdf
    15 KB · Görüntüleme: 203
Wincc ile gelen sql desktop edition (MSDE) falan değildir umarım.

arkadaşlar bilgisayarıma wincc 6.2 yüklemek istiyorum bunun için ms sql server 2005 i istiyor işte sorun burda başlıyor. yüklemek isterken mssql server 2005 i bir uyarı çıkıyor ve setap yarıda kesiliyor. yardımcı olucak arkadaşlar varmı acaba. benim işletim sistemim vista home basic ve ııs ve message queuing ayarlarını yaptım sql yi kurmaya çalışmadan önce. kullanıcı hesaplarından (uac) yide boşaltıyorum neden olmuyor anlayamadım. çıkan uyarı ekte yardımları bekliyorum

Ekli dosyalar

• mssql_server_sorun.jpg
    mssql_server_sorun.jpg
    66.6 KB · Görüntüleme: 55
  • wincc_problemi.jpg
    wincc_problemi.jpg
    104.1 KB · Görüntüleme: 38
WinCC V6.2 Vista'da çalışmaz. Windows XP Professional SP2, Windows 2000 Prof SP4 veya Server 2003 SP2 gerekir.

WinCC V7, XP Professional SP2/SP3, Vista Business veya Ultimate'da çalışır.

Son düzenleme:
puck çok saol boşuna uğraştım yani. burda herkez bişeyler yazmış şunu yap bunu yap diye. kesin konuşan yoktusaol

Merhaba arkadaşlar
wiccc flexible kurulumu kullanımı hakkında simulasyon veya video formatında öğreten bir proğram varmı elinde olan varsa bizimle paylaşırsa öğrenme serüvenimde önemli bir aşama kaydeceğime inanıyorum
ilgilenen ve yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

PAYLAŞMAYI ÖĞRENEN SAYGINLIĞI KAZANMIŞTIR

merhabalar
Arkadaşlar wincc 6.0 kurdum çalıştırdım ama simulatör ile görüntüleri hareketlendiremiyorum.simulatörü çalıştırırken lisans bitti yada yok diyor acaba bu yüzden mi çalışmıyor tecrübesi olan var mı ? geçici felanda olsa our lisans nasıl buluruz ? tşk

Arkadaşlar bende wincc sql istiyor...sql i yukluyorum oda framework2.0 istiyo onu yukluyorum sql yıne framework 2.0 hatası veriyor..framework3.0 ı yukledım sql yıne kabul etmedı ..... bi önerisi olan var mı :((

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri