weg cfw-08 inverter

erkan614

Üye
iyi günler arkadaşlar

daha önce weg marka inverter kullanan oldu mu?

delta oparatör panelinden seri rs-232 portu cfw-08 inverterin hızını kontrol etmem gerekiyor yalnız hangi parametrelerine ulaşıcağımı ve nasıl değiştiriceğimi bilmiyorum.
kataloğunda da iyi bir açıklama bulamadım
yardım eden olursa çok sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
weg marka cfg-08 isimli bi invertor var bubun iç parametrelerini delta dop panelden değiştirmem gerekiyor.

1) invertör modbus-rtu ile haberleşiyor dop konfigürasyonundan hangi master protokolunu seçmem gerek.

2) p100 isimli parametrenin desimal 100, hex 0064h, adresi var bu parametrenin içine 50 desimal sayısını yüklemem için sayı giriş elementinde write adres ne olmalı?

3) ayrıca bit100 nolu bit modbus adresi decimal 100, hex 64h, olan biti 1 yapmam için boton adresi ne olmalı?

4) p100 isimli paremetre ile bit100 aynı adreslere (dec100 ve hex64) sahip bu dop panelde problem yapmaz mı?

analog çıkış mudülü ile hallettim

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri