vista uyumlu step7 microwin programı

attaccante

Üye
Arkadaşlar konuyu yanlış yere actıysam özür dilerim ama,ben vista kullanıyorum ve step7 programı çalışmıyor.Bu programın vista uyumlusu yok mu?Vista kullanıpta bu programı da kullanan varsa cevap verirmisiniz.Teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
attaccante ' Alıntı:
Arkadaşlar konuyu yanlış yere actıysam özür dilerim ama,ben vista kullanıyorum ve step7 programı çalışmıyor.Bu programın vista uyumlusu yok mu?Vista kullanıpta bu programı da kullanan varsa cevap verirmisiniz.Teşekkürler
technoman ' Alıntı:
Microwin SP6 yüklersen çalışır zannederim.
mrb.nerede bulabilirim sp6 yı.

arkadaşım ben sp6 yı yükledim ancak yüklerken yükleme klasörünü seçin dio orda nereyi seçiceğimi bulamadım onu açıklarmısınız bana lütfen çok acil

Arkadaşlar vistada hiç bir şekilde S7 çalışmıyor ben 15 günlük laptop'a format atıp xp yükledim sonra s7 programını yükledim şu an gayet iyi çalışıyor. Tabii laptop'a format atmak ve xp yüklemek biraz zahmetli oldu ama sonuçta işimi görüyor artık

siemens in sitesinde Service Pack (SP6) for STEP 7-Micro/WIN V4.0 çıkmış. yazdığına göre vista da çalışıyor. link

Arkadaşlar.Bende sp6 yükledim.Ama yükleme esnasında klasör seçmemizi istiyor.Seçiyorum ama hep hata veriyor.Nerede yanlış yapıyorum anlamadım.Bende vista kullanıyorum....Yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca ben step 7 nin demo sürümünü kullanıyorum.Ondan bir sorun olabilirmi?
korkmaz_desing arkadaşım senindemi demo sürümüydü yoksa full muydu?Sende vista kullanıyorsun yanılmıyorsam..

arkadaşlar bende orjınal step 7 sp5 var vistayla uyumsuz olmuyor sıemensı aradım sp5 için xp sp6 için vista diyor

sıemensten sp6 indirdigim halde açamıyorum sp6 indirip açan varmı

Ben full olanıda indirdim.Nedendir bilmiyorum açılmıyor.SP6 da kurdum.Nerede hata yapıyorum bulamıyorum.Yükleme esnasında yapılması gereken birşey varmı?Sırf bu yüzden xp kuracam.Yardım ederseniz sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri