vijeo designer programı ile ekrana yükleme yapamıyorum

arkadaşlar elimde xbtg2110 panel var ama vijeo designer programında hazırladığım programı panele yükleyemiyorum target sağ tıklayıp download seriali tıklıcam ama silik gözüküyor yükleme yapamıyorum.vijeo designer dışında başka bir drivera mı ihtiyacım var çözemedim yardımcı olursanız sevinirim...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
electroman sorunu halledebildin mi acaba?
2110 ile ilgili benim de biraz sorunum var da acaba bana yardımcı olabilecek misin?
ben de usb den program yüklüyorum ama bir türlü o programı çekemiyorum.
hata veriyor CF kartın yok gibi bişey diyor.

google da arat. birsürü bulabilirsin. Ayrıca schneiderin kendi sitesinde de bulabilirsin.

evet sorunu çözdüm programı tam sürümüyle yükledim tekrardan sorun kalmadı. benim bildiğim megalis ekranladan programı çekemiyorsun sadece yükleme yapıyorsun dikkat edersen vijeo designer programında upload seçeneği yok programı neden çekmek istiyorsun?

Upload seçeneği var benim vijeo desinger de. 5.0 kullanıyoum. Ayrıca xbt gt 2110 un kataloğunda panele hem program yüklenebilyor hem de program çekilebiliyor yazıyor.

panel arızalı tuşları. programı çekip yeni bir panele yükleyeceğim.

seri yükleme kablosunun bağlantılarını biliyorsan yazar mısın bana.

Merhaba arkadaşlar hazır konu açılmışken buraya yazayım dedim.

Programı kurdum videolar ile eğitime başladım.

Fakat benim ufak bir problemim var.Explorer'da bulunan "Express I/O Device Setup" ikonuna tıkladığımda videoda gösterildiği gibi setup ekranı açılmıyor.Bunun sebebi nedir ve nasıl aşabiliriz ?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla,
Çağatay KAYNAK

Arkadaşım Merhaba bende vijeo designer ile çalışmaya başladım senin eğitim videolarından yararlanabilirmiyim.
teşekkürler.

arkadaşım merhaba vijeo designer tam sürümüne nerden ulaşabilirim bende de aynı sorun var.

Forum istatistikleri

Konular
128,470
Kullanıcılar
450,418
Son üye
talhasagirli

Yeni konular

Geri