Vestel bm-511 bulaşık makine çok ilginç bir arıza

Arkadaşlar Vestel BM-511 bulaşık makinesinin çok ilginç bir arızası var. makine normal su alması güzel su basıncı filitreleri teniz selonoid sağlam suyu alıyor ve yıkamaya başlıyor her şey normal 3 dakika sonra. f5 hatası veriyor her programda bunu yapıyor aşırı su tazyikinden yaparmı bilgisi olan başına gelen ustalardan fikir bekliyorum ne yapayım nereye bakayım motor tazzikli yıkıyor ama en fazla 3-4 dakika yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Vestel F5 Arıza Kodu Nasıl Giderilir?

Vestel bulaşık makinesi F5 hatası için son kullanıcı olarak yapacağınız tek şey cihazın temiz su girişini kontrol etmektedir. Eğer su giriş hortumundan cihaza kadar su geliyor ise makinedeki temiz su giriş alanına bakın içini temizleyin. Arıza tekrar devam ederse cihazı resetleyin. Tekrar denediğinizde F5 arıza kodu almaya devam ederseniz cihaz için Vestel servis firmalarından destek almalısınız.

Arkadaşlar Vestel BM-511 bulaşık makinesinin çok ilginç bir arızası var. makine normal su alması güzel su basıncı filitreleri teniz selonoid sağlam suyu alıyor ve yıkamaya başlıyor her şey normal 3 dakika sonra. f5 hatası veriyor her programda bunu yapıyor aşırı su tazyikinden yaparmı bilgisi olan başına gelen ustalardan fikir bekliyorum ne yapayım nereye bakayım motor tazzikli yıkıyor ama en fazla 3-4 dakika yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Aynı arızayla bir haftadır uğraşıyorum. Elektronik kart ve sayaç kartı değiştirdim. Taşma şamandırasını kontrol ettim. Sonuç hüsran oldu. Bugün arızanın sebebini buldum. Sebep olan şey rezistans üzerindeki siviç. Siviç ayakları şase yapmış, zımpara ile temizleyip taktım. Şu anda makine normal çalışıyor. Benim gibi çözüm arayanlar için üye oldum cevap yazayım dedim.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri