Uzun Kısa Far

somet

Üye
selektör yapınca uznlarla birlikte kısalarda yanıyo araç orj böyle, sadece uzunların yanması için yapılabilecek bişey varmı ,yani kısaların yanmasını istemiyorum

bir düğmeye kısa farları bağlayıp düğme ile açıp kapatın.sellektör kolunada uzunları baglayın

neden böyle birşey istiyorsun ki ? dediğin gibi ayarlatırsan selektör sırasında kısa farlarında bir an söneceğinden geceleri yuksek hızlarda problem olabilir.Yani selektör yapınca karanlıkta kalabilirsin.

neden böyle birşey istiyorsun ki ? dediğin gibi ayarlatırsan selektör sırasında kısa farlarında bir an söneceğinden geceleri yuksek hızlarda problem olabilir.Yani selektör yapınca karanlıkta kalabilirsin.

Sana katılıyorum, gereksiz bir istek.:confused:

aracın ne marka bilmiyorum ama bende FIAT Albea var ve istersem sadece uzunlar yana biliyor sellektörde sorun olmadan..

aracın ne marka bilmiyorum ama bende FIAT Albea var ve istersem sadece uzunlar yana biliyor sellektörde sorun olmadan..

Sanırım bir yalnışlık var, sellektör demek zaten kısa süre uzun farın yanması demektir.Sadece uzunlar her otomobilde yanar(arıza yoksa).Ve uzun far aktif durumda iken sellektör yapamazsınız !!!

evet selektör kısa bir an için uzun farların yakılması yani ikaz olarak kullanıldığı için o anda kısa farlar yansada zararı olmaz zannedersem

Sellektör ün amacı yüksek anlık ışık vererek uyarı yapmak bunu neden istediğini anlamak gerek

Agalar mesaj 2010 yılında yazılmış. Forumda eskimiş olan mesajlara cevap yazılmaması için eski mesajları yoruma kapatalım gereksiz karmaşa yaratıyor forumda.

Eski mesaj olduğunu fark etmedim özür. Aslında kapatmak lazım zaman aşımından

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri