uzun filmleri 2 bölme

gezz110

Üye
bende uzun bir kaç film var cd ye çekemiyorum .cd nin kapasitesini aşıyor.bunun için 2 ye bölmem lazım eğer böyle bir proğramınız varsa bana yardımcı olabilirmisiniz.

arkadaşım bende sadece avi formatını bölen küçük bir program var bilmem işini görürmü :)

Ekli dosyalar

• BY LuPA© Avi Böl V5.9.8.4.rar
    29 KB · Görüntüleme: 149
Moderatör tarafında düzenlendi:
Benimde geçenlerde başıma geldi böyle bir olay bilgisayar mühendisi arkadaşım rar sıkıştırma dosyasında split to volume bytes seçeneği var istediğiniz dosyayı istediğiniz kapasitede sıkıştırılmış dosyalara bölünebilmekte dedi.ben denedim işe yaradı. Bölündükten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın. Saygılarımla...

rar ile bolmek işe yarayabilir ama bence video olarak bolmek daha avantajlı cd takarak izleme gibi avantajı oluyor

tüm yardımlarınız için sonsuz teşekkürler

dostum nero 7.5.5 sürümünü kullan kullan senin işini bu görür ama bu iş uzun sürer 3-5 saat arası bilgisayarına bağlı. ;) :'(

Buradan indirebilirsin

http://www.boilsoft.com/download/avi_mpg_splitter.exe

Programımızı açtıktan sonra aşağıdaki resimde işaretli olan “open file” tuşuna basarak bilgisayarımızdan kesmek istediğimiz filmi seçerek tamam tuşuna basıyoruz.

Daha sonra “Split by Selection” kısmından keseceğimiz kısmın başlangıç ve bitiş zamanlarını seçiyoruz. Bu zamanların hemen altında kesmek istediğimiz kısmın boyutunu da göstermektedir

Örnek: Ortada bir bölüm kesmek istiyorsanız mesela 1 ve 3 dakikalar arasını start time 1 bitiş zamanına 3 girin.

Son olarak Split tuşuna basıyoruz kesilen parçanın nereye kaydedileceğini soruyor onu seçiyoruz ve işlem bitiyor

windows movie maker ile bölebilirsiniz.

vcd cut diye bir program var
hem parçalara ayırıyor hemde istersen thumbnail yapabiliyorsun
çok küçük ve kullanışlı
selamlar

Ben bu tür işler için total video converteri kullanıyorum gayet kullanışlı bir program kullandıklarımın en iyisi diyebilirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri