Uzatma prizinde ki kontrol kaleminin cansız yanması

Binbaşı ustam sunny benim bildiğim yerli marka atmaca elektronik belki üretim uzak doğuda olabilir istanbulda da üretim merkezleri varmış samsung zte ve digitürk için üretimde yapıyorlarmış büyük ihtimal samsung ve digitürk için uydu alıcı yapıyorlardır size bir örnek vereyim sigma elektronik var kadıköyde (sigma elektrik ile karıştırmayınız o ayrı kuruluştur) bu firma bazı elektronik kartlar yaptırıyor tayvanda idi yanılmıyorsam benim bu firma ile tanışmam sigma dijital hd tv kartı almamla başladı kart çok güzel sıfır ısınma genelde bu tür kartlarda ısınma sorunu çok oluyor bilgisayarda kullanmama rağman kanal geçişleri sinyal alım gücü çok hoşuma gitti tebrik etmek için kadıköye yanlarına gittim bayağı kanuştuk tamam dışarıda yaptırıyoruz dedi ama her ürünü test ediyoruz elektronik devre elemanlarını kendimiz seçiyoruz dedi kaliteye önem veriyoruz dedi

bende Mikado MD2012 ve MD3012 2.1 hoparlör var bende iyi ama bazıları onlarla kafayı bozmuşlar ne bekliyorsalar? Linux Mint ile 4.2(4.0) ses ayarladım canavar youtube'ta 5.1 ve 7.1 ses desteği varmış bunu onularla gördüm duydum...
buda bass testi.
2.0 ayarlayınca bütün kanallar ön sağ,sol oluyor.
kaliteliye benziyor bass lara bakılırsa benim bariz şekilde bildiğim cvs var çinden rastgele alıp sadece üstüne cvs yazıyorlar birazda slink çok dandik

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
iki set aktif bazen telefona bağlıyorum spotify'dan Metallica çalıyorum samsung iyi ses veriyor.

Aldığınız TV nin fişi topraklı mıydı? Hiç zannetmiyorum...
Fişte toprak kutbu olmayan bir TV nin de topraklama hatası üzerinden arızalandığını size beyan ediyorlarsa,direk dava edin...

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri