Uydu sinyal bulucu bir cihaz alacam hangisi yada hangi model daha iyi

''Magicfinder Plus üstün teknolojisi kalitesi, kullanışlı şık tasarımı ile Alman Telesatellite dergisi editöründen tam not almış tek uydu bulucu cihazıdır.''

Sizi tebrik ediyorum,helal olsun diyorum.

''Magicfinder Plus üstün teknolojisi kalitesi, kullanışlı şık tasarımı ile Alman Telesatellite dergisi editöründen tam not almış tek uydu bulucu cihazıdır.''

Sizi tebrik ediyorum,helal olsun diyorum.

çok daha iyileri var ama fiyat performns olarak çinlilere yetişilmediğinden biraz insanın hevesi kırılıyor malesef.

ha bi fikir vereyim geceleri çok iş oluyor telefonlarda olduğu gibi üzerine bi power led yerleştirin özellik artsın birde bataryası içi açılmadan değiştirebilinirse güzel olur batarya bittiği zaman yedek bataryayla değiştirebilirler :)

başarılarınızın devamını dilerim

power led aklımıza gelmişti fakat ürünün ciddiyetini kaçırır dediler. ama dediğin gibi özellik özeliktir.

bi özellik daha söylim pusula sensörü ekleyin antenin ne yöne bakacağını göstersin köy gibi yerlerde baya ihtiyaçtır türksat kıble yönünde ama diğer uydular farklı yönlerde. gerçi cihazlar güzel işi bilen kişi kullanırsa uydu anında bulunuyor cihazın hassaslığa saygım büyük :)

Magic finder :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Ekli dosyalar

• 1399024621424.jpg
    1399024621424.jpg
    38.5 KB · Görüntüleme: 30
  • 1399024640014.jpg
    1399024640014.jpg
    62.4 KB · Görüntüleme: 30

Forum istatistikleri

Konular
128,245