ustalık belgesi ve usta öğretici belgesi

lütfen ısrar edin okuyun ben 36 yaşındayım ve myo bana çok basit geliyor ama sosyal şartlar okumama müsade etmiyor pişman olacaksınız ama geri dönüş yok

cafe, kızlar,eğlence, disco,tavla ,okey ,sahil ,lagaluga ,futbol ,festival ,konser, loto toto ,altılı ,iddia, bunları bırakın emin olun mühedis olacaksınız

lütfen ısrar edin okuyun ben 36 yaşındayım ve myo bana çok basit geliyor ama sosyal şartlar okumama müsade etmiyor pişman olacaksınız ama geri dönüş yok

cafe, kızlar,eğlence, disco,tavla ,okey ,sahil ,lagaluga ,futbol ,festival ,konser, loto toto ,altılı ,iddia, bunları bırakın emin olun mühedis olacaksınız
Vaktinizi ayırıp üşenmeyip cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim. Azat arkadaşım sabredip myo'nu bitirir mi bilmiyorum ama ben 1 ay sonra okullar açılınca myo'na başlıyorum. Gerçi benimde myo'nu bitirip bitiremeyeceğim belirsiz çünkü içimde bir istek,hırs kalmadı ve temelimde pek yok ne olacak bilmiyorum. Umarım bitirebilirim. Ama yinede 1 ay sonra myo'na başlıyorum ve zaman ne gösterecek bekleyip görücez.

Arkadaşlar okumamak insanı her hale sokuyor hayatın her parçasında kendinize hakaretler yapıldığını hissdiyorsunuz işçi olarak girdiğiniz patronunuzun hakaret ve 5 dakika erken çıkma polemiğinden tutun bakkala geciktirdiğiniz 50 tl den dolayı bakkal amcanın sizi azarlayarak rencide etmesi istediğiniz arabaya binememek en azındanda olsa yazın 3 günlüğüne akdeniz sahillerine atılamamak ipin ucunu dahada kaçırdığınızda daha feci durumlara düşmek hiçde uzak değil o yüzden bu hallere düşmemek için yüce yaratıcı (oku) diye ilk kelamına böyle başlıyor ve bir çok ayetin sonunda akıl ve okumakdan bilenle bilmeyenden bahsediyor sizin okuyamamanıza sebep ailenizin geçmişte kendi sırtlarına aldıkları ağır maddi kayıplar arkadan yetişen gençlik ailesinin sıkıntılarını üstlenerek babanın yaptığı öngörmediği hataları alıp kendi çocuğuna çocuğuda toruna derken bir takım zümre hep altta ezilmekte en azından okuyamamaktan dem vuran bir çok insan hep aile maddi sıkıntılarını üstlenmesinden kaynaklanmıştır ve bu tabuyu hala yıkmış değiliz buna ek olarak sosyal hayattaki eğlence ve boş zamanlarımızada sebep olmuştur amaç kafa dağıtmak halbuki bu buhranlar olmasa belkide daha rahat okuyabilecekti insanlarımız sistemdede hata yok değil bir takım insanların polis avukat savcı hakim olmasını isterken bu mesleklerede hırsız suçlu lazım cinsinden insanlar okumaktan uzaklaştırılıyor üstüne cehalet ve gururda eklenince işin içinden çıkılamaz hale geliyor kahvehanelerin dolması bonzai kurbanları boşanmalar cinayetler intiharlar tarih tekerürden ibarettir ben okuyamayacağım veya dersler çok zor diyen çocuk ve gençlerin üzerinden yükü almalıyız en azından sıkıntılarımızı hissettirmemeliyiz

buhar kazana işletme belgesi şudur

buhar kazanı otomasyonu on/of ve oransal sistemi ile tam hakimiyet sağladığınız zaman otomasyonda daha hızlı ve iyi bir gelişme sağlamanıza %100 faydalıdır

bugün enerji tasarrufu için artık tüm orta ve ağır sanayide buhar kazanı mevcut buda yeni iş imkanı demek ve eleman yetersiz olduğu için gireceğiniz bir işletmeye elektrik teknisyeni olarak başlayacağınız zaman mesleğinizin yanına yine çalışma prensibi otomasyona dayalı olduğunda ve çabuk öğrenebileceğinizden dolayı buhar kazanı operatör belgesinide cebinize koyarsanız size ayrıcalık tanınacağı kanaatindeyim buhar kazanındaki tecrübe ve belgeniz sizi otomasyona otomasyonda olan tecrübeniz sizi daha iyi bir buhar kazanı operatörlüğüne taşıyacaktır kısaca biri cesed iken diğeri ruhu olacaktır ve size çok uzak bir mantık değildir mesleğinizi geliştirirken yeni bir belge meslek ve para kazancınızıda arttırabilmek için bir ayrıcalık 1 taşla 2 kuş
Selam bir kazandairesi panosu yapacağım isterleri iki adet ısı sensörü var pt100 bunları karşılaştırıp bir selonoid vana ile ısının düştük olduğu bölgeye basacağım karşılaşma için ne tür eleman kullanmalıyım.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri