Ustalık Belgesi-Teknikerler ve Teknisyenler

Arkadaşlar bende ustalık usta ogreticilik belgeleri var birde açık öğretim 4 yıllık işletme mezunuyum ben bu şartlar altında teknisyen mi oluyorum tekniker mi ?

Arkadaşlar merhaba
ben lise mezunu (düz lise ) yaklaşık 15 yıldır elektronik sektöründeyim.
benim herhangi bir belgem yok güvenlik sistemeleri ile ilgileniyorum zayıf akıma çok hakimim Ankarada yaşıyorum bunun için bir belgeye sahip olmak istiyorum nereden başlamalıyım.Çıraklık okulana mı gitmem gerek.Yaşım 32 oldu yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar bende ustalık usta ogreticilik belgeleri var birde açık öğretim 4 yıllık işletme mezunuyum ben bu şartlar altında teknisyen mi oluyorum tekniker mi ?
tekniker olmak için meslekte 2 yıllık önlisans mezunu olmanız gerekli bildiğim kadarıyla buyüzden teknisyen olursunuz açıköğretim de okuduğunuz bölüm sanırım meslekle alakalı değil!

Arkadaşlar merhaba
ben lise mezunu (düz lise ) yaklaşık 15 yıldır elektronik sektöründeyim.
benim herhangi bir belgem yok güvenlik sistemeleri ile ilgileniyorum zayıf akıma çok hakimim Ankarada yaşıyorum bunun için bir belgeye sahip olmak istiyorum nereden başlamalıyım.Çıraklık okulana mı gitmem gerek.Yaşım 32 oldu yardımcı olursanız sevinirim
bir ara çıraklık eğitimde meslek belgesi olmadan meslek icra edenlere kurs ve sınav yapıp belge veriyorlardı yıllar önce şuan devam ediyor mu bilmiyorum ama çıraklık eğitim doğru bilgiyi verir oraya başvurun

Fen Adamları yönetmeliği.3.gruba dahil olan birinin yetkileri nelerdir ???

Selamun aleykum: Arkadaşlar ustalık veya ustaöğretici belgesi alınmış 2000 li yıllarda oda kaydı olmuş. Elektrik kurumlarında yetkili fen adamı olarak işlem yapılmış yıllarca. Şimdi sorun şu e devlet te gözükmuyor, neden? İkinci sorumda e devlette gözükmesi için ne yapılmalı?

Merhaba ;

Bu gün bir arkadaş iş yerimize geldi Endüstri Meslek lisesi son sınıf öğrencisi. Staj yapmak istediğini söyledi usta öğreticilik belgesi olması gerekiyormuş soyasını imzalaycak kişinin. Onun yerine Elektrik Teknikeri İmzalama yetkisine sahip mi Bu arkadaşın dosyasını ?

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri